hvcs

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

FarmaVita HD Life Style Wave Defining Fluid

FarmaVita HD Life Style Wave Defining Fluid
2020. október 19.

Nagyon szeretem. Benéztem a boltban, összekevertem valami 1600 forintos jószággal, a valóságban meg mondjuk 2600 volt, ettől jó mérges lettem és holtbiztos voltam benne, hogy nem venném újra. Aztán elkezdtem használgatni, és most már nem gondolom ezt. Tényleg nagyon szépen kiemeli a hullámokat, amik varázslatos módon kikefélés után is visszarendeződnek hullámosabbá. Olyan állagú, mint egy hajzselé, le is kell a maradékot mosni a kezemről, de aztán száradás után már mintha ott se lenne. Lassan fogy, így azért látok rá esélyt, hogy újravegyem, ha majd valaha elfogy.

HappySkin Bock&Mask Kékszőlőmagolajos Arcmaszk

HappySkin Bock&Mask Kékszőlőmagolajos Arcmaszk
2020. május 25.

Eleinte kifutottam a világból a koszos szürke színétől meg a fura zsíros olajszagától. Persze ezek a hévízi iszaptól meg a szőlőmagolajtól vannak. Tök jó minőségű termmék amúgy, tényleg nagyon jól hidratál, puhít, ár-érték aránnyal elégedett vagyok. És persze luxy érzés :-D és legalább olyan jól lehet vele ijesztgetni a gyerekeket, mint a vérvörös aha-bha TO maszkkal. Új kedvenc, újravevős!

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair
2020. május 23.

Az én közepes szálú rövid hajamat éppen csak tartja egy kicsit. El fogom használni, de újra azért nem venném. Mondjuk az illata nem erőszakos, és tényleg nagyon könnyű a textúrája.

(Vastag szálú rövid hajra nem biztos, hogy valaha valamit fognak gyártani, ha csak nem férfiaknak, a vastag szálúak ugyanis a legritkábban hordanak rövid hajat, általában a pixiknek vastag hajon nincs olyan szép formája, még az én közepes szálvastagságú hajam is csak a régi szőktés levágása végett lett rövid)

1 ÖSSZETEVŐ