hvcs

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2020. március 24.

Jó minőségű és gyönyörű (nagyon visszafogott áttetsző borvörös) színe van. És én is úgy látom, mintha teltebbé tenné az ajkakat! A bizsergető érzés megvan nekem is - gondolom, megdobja a vérkeringést, ez teszi a telt ajkat.

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2020. március 1.

Hihetetlenül tömény. Én felesben hígítom egy könnyű hialuronos szérummal, így képes felvenni a bőröm (így persze kevésbé költséges is). Általában azért marad utána vékony réteg, óvatosan kell adagolni, hogy lehessen aztán sminkelni rá. De összességében elég sokat javult a bőrképem, amióta beépítettem a rutinba, így a 4 csillagot mindenképp megérdemli.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. március 1.

Tökre az az érzésem van, hogy ez nem szérum, hanem szérum-esszencia, akkor lenne tökéletes, ha higítanám valami könnyebb textúrájú hialuronos folyadékban. Tényleg mikroszkopikus adag kell belőle - sőt, ha negyed cseppnél többet kenek a kis sötét karikáimra, szinte törvényszerűen a szemembe megy és csíp. De tényleg úgy tünteti el a táskákat és halványítja a sötét karikáimat, mint még semmi (és igen, nekem is kell mellette másik hidratáló, és nekem is le kell mosnom reggel az odaszáradt maradékot). És a nagy-nagyon kicsi adagolás miatt tényleg örökké fog tartani.

1 ÖSSZETEVŐ