hvcs

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém
2022. február 5.

Ha 10 az egyben, akkor gondolom fagyálló és fogkrém is egyben... Most komolyan, meddig lehet még fokozni a 2-in-1 koncepciót???

5 féle protein van benne, szóval akinek nem fehérjehiányos a haja (mint nekem), azt bizony szálkásítani fogja (sajnos nem a hasfalát). Akinek fehérjehiányos a haja, annak tökéletes lehet.

Viszont akinek jó, annak nagyon jó, ugyanis hatalmas adag barátságos áron.

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion
2022. február 5.

Ez milyen már, hogy rá van írva, hogy"cica", de közben annyira nem hidratál, hogy utána igazi testápolót kell használnom, hogy ne húzódjon a bőröm! (mérges emotikon) Amint valamelyik korábbi véleményező írta, valószínűleg sok az a parfüm + dénár alc kombó. Konkrét kidobás lett belőle.

Cultivator's Colors from Nature Hajfesték

Cultivator's Colors from Nature Hajfesték
2022. február 5.

45 percig hagytam fenn, hogy ne sötét rezes legyen, csak kicsit vöröses fényű. Hát 2 hétig bizony sötét és rezes volt 0_0 aztán megkopott kicsit, és végül pont olyan lett, amilyet akartam. Persze a henna pasztát telenyomtam hajmaszkkal, hogy ne szárítson, és így nem is szárított. A világosabb tincseim azért még mindig elég rezesek, azoknak 20 perc elég lett volna.

Jelzem, 45 perc alatt tökéletesen befedte az ősz szálaimat. Most látszik rajtuk a lenövés! Persze csak közelről. Egyébként összességében korrekt a lenövése, nincs éles vonala, mint a peroxidos festékeknek.

A kis zsacsis csomagolás nekem abszolút nem para, végül is ilyet az ember kétszer ha vesz egy évben, szóval a mindennapi zsömlés zacsi használathoz képest sehol nincs. Én vállig érő, nem túl dús hajra 2 zacskót használtam, egy is elég lett volna (mint mondtam, nem túl sűrű a hajam).

1 ÖSSZETEVŐ