hvikcsu

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25
2016. április 11.

UPDATE: Nagyon szerettem volna szeretni, tényleg próbáltam újabb és újabb utolsó esélyeket adni neki, de sajnos leszerepelt. :( Olyan szinten csúnya eredményt érek el vele, hogy jobban járnék, ha nem lenne rajtam semmi. A másik meg, hogy valószínűleg ettől eszméletlenül pattanásos lett a bőröm az utóbbi időben (kb. mióta használom, azóta küzdök megint a pattikkal). :( Nagyon szomorú vagyok miatta, vésztartaléknak elteszem, de másra nem lesz jó. :(

Még csak pár alkalommal használtam, de eddig tetszik. Kicsit furcsa az állaga, elég tömény, de benedvesített sminkszivaccsal tökéletesen eldolgozható. A színe nagyon passzol a téli bőrszínemhez, szép a finishe is és elég tartós, szóval egyenlőre tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon hogy fog működni. :)

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2016. február 25.

Nem szeretem lepontozni a termékeket, de ez valami borzalom. :( Szárít, csíp és ami a legrosszabb, hogy nem szedi le a sminket. Komolyan nem értem, hogy hogy sikerül olyan lemosót csinálni, ami nem szedi le a sminket. :D Még ezt a 600 ft-ot se éri meg. :(

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)
2016. február 15.

A hajam borzalmas lett tőle, ezért ecsetmosásra használom. :D Arra tökéletesen megfelel. :)