hviktoria92

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre

L'Oreal Paris Micellás Víz Normál és Kombinált, Érzékeny Bőrre
2018. április 2.

Nagyon szeretem ezt micellás vizet. Kb. fél éve van meg, és most járok az üveg felénél, habár nem használom minden egyes nap. Kevés is elég belőle a vattára, pikk-pakk lehozza az erősebb sminket is, utána pedig friss érzete van a bőrömnek, szinte érzem hogy lélegzik. Nem hagy ragacsos érzést sem, bár utána úgyis használok zselés arclemosót. Érzékeny a bőröm, de ez nem szárítja, pattanásokat sem okoz, pedig arra hajlamos vagyok. Újra fogom venni, ha egyszer elfogy :)

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2018. április 2.

Végre!!! Egy jó spirál, ami mindent tud, amit elvárok. Az elején sem tocsog a festékben, pont annyit vesz fel, ami elég. A sörték nem túl hosszúak, nem szúrják meg a szemem folyamatosan. Gyönyörű nagy és dús pillákat csinál, hamar megszárad, így a reggeli rohanásban nem kell arra várnom, hogy megszáradjon. Tartós is, 12 óra elteltével is ugyan úgy néz ki, mint amikor kifestettem reggel a szemem. Biztos, hogy újraveszem.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. április 2.

Itteni vélemények miatt esett rá a választásom, de nagy csalódás. Kb. egy hónapig próbálkoztam vele, de reménytelen. Rengeteg festéket vesz fel a kefe, le se lehet róla törölni, kenődik mindenhova, a pillákat meg összeragasztja. Nekem nem is csinál olyan szép nagy szempillákat, mint más termék, ráadásul drága is ehhez képest. Még nem dobtam ki, néha próbálkozom vele, de szerintem hamarosan a kukában végzi.