hydroponic

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum

Catrice Lash Boost Lash Growth Éjszakai Szérum
2017. szeptember 19.

Használhatatlan. Szerintem életemben semmi nem csípte ennyire a szemem. Iszonyú égető érzés a szemkörnyéken, csorgó könny. 5 nekifutás után feladom. Kuka.
Amúgy ezt tesztelték, mielőtt legyártották? Csak mert döbbenetes az irritáció és ahogy itt olvasom, a legtöbben így jártak vele.
'Szerencsére' kiárusításon vettem a Rossmann-ban, kb. 700 Ft-ot fizettem érte. De ez is pénzkidobás érte.

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2017. augusztus 10.

Több hét használat után mondom: kifestés közben lehetetlen nem összekenni vele a felső szemhéjat (de 1 perccel a felvitel után is feltapad) és a szem alatti részt. Leszedem, oké.
Undorító kis csomók a pillák végén. Leszedem ezt is, oké.
Pár óra után (végig közepesen klimatizált helyiségben, kicsit olajos bőr, kevés izzadás) elkezd a szem alatti bőrre kenődni, pandamaci efekt. Pedig abszolút nem nyúltam hozzá, a sminket mindig csak vattapalácával igazítom). Nem lepereg, hanem lemázolódik a szem alá. 12h után szép szürke 'karikák' a szem alatt.
Ha ezektől eltekintünk (bár nehéz): szépen hosszít, de nem igazán dúsít, sőt, összeragaszt.
Ja és 24h tartósságot ígér, ha jól emlékszem. Hahaha.
7-8e Ft-ért vicc az egész- szerencsére 'csak' ajándékba kaptam.
Az 1500 Ft-os Alverde többet tud (amit amúgy féláron kuponnal vettem).

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő

Original Source Teafa & Mentol Tusfürdő
2017. június 11.

Egy mentol-függőnek, aki parfümként is a Lush Dirty-jét használja: ez a tusfürdő egy áldás :)