HyperBunny

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lescolton 2in1 IPL Szőrtelenítő Készülék

Lescolton 2in1 IPL Szőrtelenítő Készülék
2020. október 20.

Én teljesen elégedett vagyok vele, sokan szerintem kicsit túlmisztifikálják ezt az ipl témát és irreális dolgokat várnak el.
Én lassan három hónapja használom ezt a kütyüt, a lábam szinte teljesen sima, a karomon kis pihe maradt, a hónalj és a fazon még nem tökéletes, de nem is vártam mást.
Tessék-lássék betartom a kezelési időket, úgy-ahogy leborotválom előtte az érintett részeket, de nem követem tökéletesen az előírásokat és így is működik.
Elsőre meglepődtem azért, kicsit zajosabb és kicsit jobban villog, mint vártam, nem egészen olyan mint a reklámokban (de a drágább márkáknál se).
Eu raktárból vettem, jó árban, pár nap alatt nálam is volt. Én ajánlom, főleg, ha valaki kacérkodik a gondolattal, de nem szivesen adna ki rögtön egy fél fizetést.
A piros fejet nem teszteltem, attól jobban tartok, de majd arra is sor kerül.

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam
2020. szeptember 16.

A száraz, érzékeny, sokszor hámló fejbőrömmel megszólítva éreztem magam. Hát... Az ötlet jó, a kidolgozás gyenge. A hatását abszolút nem érzem, hogy lenne, de azért majd a téli hidegben adok neki még egy esélyt, hátha. Az első tubus nagyon hamar elfogyott, pedig nálam minden kence ezer évig elvan, nulla hatásért így drága és pénzkidobás.

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
2020. július 13.

Hű, hogy én ezt hogy utálom! 😀
Akkor csaptam le rá, amikor bejött itthon is, mert nagyon nyomatták, én meg sose használtam primert és azt hittem ez lesz a hiányzó láncszem a rutinomban a hatalmas pórusaim mellett.
Látszatra nem igen segít, egy komplett vakolat talán tényleg szebb rajta, de 2 óra se kell, és elmászik a smink, kifénylik a bőr, rettenet.
Egy gyors fotó erejéig jó, de semmi több. Őszintén azóta kedvem se volt primerekkel kísérletezni, ha van olyan, ami jó, beszerezhető és nem túl drága, szóljatok! 🙂