HyperBunny

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gymbeam Colla Pink - Beastpink

Gymbeam Colla Pink - Beastpink
2021. november 30.

A hatóanyag részével nincs bajom, de ez a legrosszabb ilyen ital, amit eddig próbáltam.
A többi kollagén finom por, ez kb kristálycukor - amivel nem lenne baj, ha rendesen oldódna. A fele a poháron/shakeren marad, befogja, habzik, zavaros marad.
Ha már gymbeamről rendelsz ilyesmit, sokkal inkább a runcollg-t ajánlom. Jobb és arányában olcsóbb is, igaz, nem ilyen cuki a csomagolása.

Maybelline Volum' Express The Colossal Glam Black 36H Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Glam Black 36H Vízálló Szempillaspirál
2021. november 10.

Évek óta az egyik legjobb, amit használtam, ha hosszú távon is beválik, új kedvencem lesz.
Az ígéretekhez híven dúsít, az alapból kusza pilláimat egész szépen megregulázza.
Egész nap nem kenődik még maszkban sem, pedig ezen több vízálló spirál is elbukott. Az alsó pilláimon is bírja, pedig onnan eddig mindegyik lemászott.
Egyelőre tényleg nem tudok rá rosszat mondani, hozza, amit kell. Aki műszempilla hatást szeretne, az nem fogja szeretni - bár ha nincs alapból is hosszú, dús, íves, műszempilla méretű pillád, akkor egy spirál se fog úgy mutatni.

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor

Hairboom Beauty Drink Halkollagén Italpor
2021. augusztus 23.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, a bő fele már elfogyott, de ha a maradék időben változna valami, frissítem a véleményem.
Örültem a lehetőségnek, mert már egy ideje szemeztem a mostanában nagyon trendivé váló kollagénitalokkal, de venni még nem sikerült.
Féltem, hogy halból van, mert soha életemben nem bírtam a halnak se a szagát, se az ízét, ebből a szempontból abszolút pozitív a termék, semmi halas érzete nincs tényleg.
Az oldódása rendben van, nyaraláson pohárban kevergettem, úgy azért nem volt tökéletes, shakerben jól oldódik, de nagyon felhabzik. Mindkét esetben érdemes pár percig állni hagyni fogyasztás előtt.
Az ízét meg kellett szokni, de nem borzasztó, olyan tipikus pezsgőtablettás-pez cukros málna. Azért nem mondom, hogy örömmel várom miatta az estét, de ittam már sok rosszabb táplálék-kiegészítőt (pl. egy biotech clear whey-nél szerintem finomabb).
Különösebb hatását nem tapasztaltam ennyi idő alatt, talán nem szárad annyira a szemem? De lehet csak beképzelem. Nagy csodát pár héttől nem szabad várni. 🙂
Az biztos, hogy kipróbáljok más fajta kollagént is ha ez elfogy, de valószínűleg nem ennél a típusnál maradok hosszú távon, mivel az árát kicsit túlzásnak tartom. Kivéve, ha valami csodát tapasztalok, ami nélkül nem tudok élni.

Update: Elfogyott, most collapinket iszom és meg kell mondjam, ez sokkal jobban oldódik (hatóanyagra viszont kevesebb és jóval drágább). A bőröm egyébként sokat javult, az arcomon a hegek szépen elhalványodtak, ez valószínűleg elsősorban a kollagén hatása. Úgyhogy folytatom a kollagének tesztjét.