hzs

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre
2019. október 16.

Elfogyott a Nivea tonikom (Nivea Aqua Effect Ápoló Arctonik Száraz/Érzékeny Bőrre), amivel nem voltam megelégedve, mert nagyon ragadt tőle az arcom és nem is láttam a hatását. Szóval másikat kerestem, és az itt lévő vélemények alapján vettem meg végül a Himalaya tonikját (a Nim és az érzékeny bőrre való tonikon is filóztam, de azokat nem lehetett kapni Rossmannban/DM-ben, úgyhogy maradt ez).
Már pár használat után tényleg látványos az eredmény, kevesebb miteszerem lett, a pattanásaim is visszaszorultak, az egész arcom összképe szebb (sajnos azért így is szenvedek a sötét karikák, szárazság + zsírosodás, kipirosodás, pattanások poklában). De sokkal jobb, mint előtte. Tényleg pár csepp kell, mert különben ez is nagyon ragad (nekem még így is ragad, szóval este használom, illetve reggel is, de utána langyos vízzel is megmosom az arcom). Ezen kívül kicsit szárítja a bőröm, az orrom eléggé hámlik tőle, szóval oda már inkább nem használom.
Összességében meg vagyok vele elégedve, jobban érzem magam tőle, bár a sok csalódás után már nem sok mindent várok el egy szépségápolási terméktől.

UPDATE: nem változtattam máson az arcápolási rutinomban, szóval valószínűleg ennek a toniknak köszönhető, hogy a nagynak induló pattanások, amikre még rá is nyomok és feladom, hogy akkor most hetekig az arcomon lesz és nem tudok mit csinálni, szóval még ezek is visszafogottak maradnak, nem durvulnak el, és mondhatni hamar gyógyulnak.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. augusztus 18.

Korábban ugyanennek a szériának a zsíros bőrre való verzióját használtam, de sokszor túl "erősnek" éreztem az arcomra (zsíros, pattanásos, pirosodó, foltokban hámlik, szóval minden baja van). Aztán kipróbáltam ezt és sokkal kellemesebb érzés, nem nehezíti el az arcbőröm, utána jobban néz ki, mint mikor a zsíros bőrre való gélt használtam. Esténként fürdésnél ezzel mosom meg az arcom, azt a minimális alapozót, amit hordok, valamennyire leszedi, de azért utána nem árt tonikkal is átmenni rajta.

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2019. augusztus 16.

Az itt lévő vélemények alapján vettem meg, de sajnos nagyon nem vált be. Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajra egyáltalán nem ajánlom. A hullásra hajlamos hajra sem értem miért ajánlják, mert mióta használom, iszonyú sok hajam hullott. Előtte is hullott kicsit, de hajmosás után sosem volt annyi a kádban, mint mióta ezt használom. Tényleg félelmetes, úgyhogy csak két hétig használtam (kb 6-7 hajmosásra). A Garnier hajtermékeit sosem szerettem, nagyon nem váltak be már tinédzserkorom óta, reméltem, hogy ez majd beválik, de sajnos megint egy újabb rossz tapasztalat. Nem tudom mitől hullhatott a hajam, de remélem ha visszaállok a korábban használt balzsamra, akkor megszűnik ez a durva hajhullás.