hzs

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2021. június 11.

Azért próbáltam ki, mert a drogériás alapozók közül soha nem találtam olyan világos árnyalatot, ami illik az arcszínemhez (drágább kategóriában sem), ebből pedig három NAGYON VILÁGOS árnyalat is van (neten több változat van, de a drogériákban azt hiszem csak a 090, 100, 110, ami a nagyon világos verzió). 2000 forintért nem bíztam benne, de végül tök pozitívan csalódtam. Nagyon enyhe fedése van, inkább egységesíti a bőrt, bőrproblémákra fog kelleni a korrektor. Tényleg nem csillog, még egész napos viselet után sem fénylek úgy, mint egy diszkógömb, hanem normális emberi fénye van az arcbőrömnek. Mondjuk ez lehet azért van, mert tényleg annyira enyhe, hogy lehet kopik? Ezt nem tudom, nyilván a maszk jobban koptatja.

Kerékpárral közlekedem és így a majdnem 30 fokban is nagyon pozitívan éltem meg a viselését. Nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanásokat (ettől féltem az olcsósága miatt).

Szóval a maga árkategóriájában csúcs, legfőképp azért, mert sok, tényleg világos színű verzió van belőle. Ráadásul sárgás árnyalatok, ami isteni, mert a legtöbb alapozó rózsaszínes, amitől úgy néz ki egy világos bőrű ember, mintha egy órát futott volna.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2021. június 11.

Szkeptikus voltam azokkal a véleményekkel, amik azt írták, hogy tényleg kitolja a hajmosások közti időt, de TÉNYLEG KITOLJA. Korábban nekem már a hajmosás utáni második napon szörnyű volt a hajam, de most kb a 4. napon kezd el romlani (zsírosodni). Nem azt mondom, hogy az első három nap minden hiperszuper és csodálatos a frizurám, de tényleg az első 3 napon nem látszik a hajamon, hogy zsíros, hogy vékonyodik, stb. Nekem nagyon vékony és nagyon gyorsan zsírosodó hajam van (korpám nincs), úgyhogy tényleg nagyon sűrűn mostam hajat, kétnaponta muszáj volt, ha emberek közé mentem (kb csak akkor nem mostam, ha napokig nem mentem sehova). De most tényleg 3-4 napot kibírok hajmosás nélkül. Mondjuk nem hordom kiengedve a hajam a lakáson kívül, úgyhogy ha már zsírosodik sem olyan para. De azért tényleg látható a különbség.
Balzsamnak a Pantene Volume balzsamot használom, de ezeknek a hatását sosem éreztem sajnos.

Előtte amúgy a Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampont használtam, azzal is elégedett voltam. Annál azért még mindig gyakrabban kellett hajat mosnom, de tényleg erősítette a hajam. Szóval azt hiszem ezt a két sampont fogom váltogatni.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50
2021. május 25.

Ez egy tök szuper fényvédős krém lenne, ha nem lenne benne parfüm. Nagyon jó állaga van, jól lehet kenni, szépen felszívódik, nem csillog, nem lesz fehér az ember arca tőle, jó ez a hialuronsav és niacinamide benne, lehet rá sminkelni, nem fényesedik ki.

VISZONT a parfüm annyira erős benne, hogy feladtam. Főleg maszk alatt elég erős, bár pár óra alatt azért elmúlik. Finom az illata, csak nagyon tömény. Nekem nem okozott irritációt, de azért tényleg sok volt az illat. Ezért csak a 4 csillag.

UPDATE: A parfüm ellenére visszatérek hozzá, mert tényleg annyira meg vagyok vele elégedve minden más szempontból. Az ára iszonyú sok, érdemes több patikában is rákérdezni, mert 2000 forintos különbség is van, és nem az akció miatt.