hzsvitamin

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. december 3.

Most először nem használtam mióta CG termékeket használok, és egyenesebb, kevésbé definiált a hajam, mint mikor használom, úgyhogy ez elég bizonyíték. Brutálisan sűrű, krémes és masszív, úgyhogy hacsak nem 4-es tipusú és veszedelmesen száraz a hajad, akkor csinnyán vele! Ha meg nem száraz a hajad, csak definiáltabb fürtöket szeretnél, akkor felejtsd el és válassz egy lájtosabb kencét a sörényedre mert ez egy lórúgás hajápoló mértékben! A krém szót nagyon komolyan érdemes venni, és lélekben a klasszik kék fémtégelyes Niveához hasonlítgatva elképzelni az állagát.

Nekem bejött, de rá kell érezni a haszánlatára, az biztos. Ebben a termékben nem zavar a Cantu illat, ami egy tömény pina colada illatfelhő, és a többi termékben sok tud lenni, ez elbírja, talán a krémes háttér illatt miatt. Egy dolgot nem értek, hogy egy ilyen sűrű terméket miért kell flakonba tenni...úgyhogy emiatt ötös alá.

Colab Dry Shampoo Paradise

Colab Dry Shampoo Paradise
2020. november 24.

Nem űberjó, de jó. Elmegy. Viszont tapasztalatom szerint csak akkor működik, ha tényleg zsíros a haj, ha nem annyira zsíros, csak egy kis frissítést szeretne az ember, akkor csak ront a helyzeten és zsírosnak fog tőle kinézni a haj. Na jó sokszor írtam le a zsíros szót. Csak az illata miatt nem választok másik fajta szárazsampont, de akinek nincs különösebb kötődése ehhez az illathoz, az vegyen másikat! Biztos van jobb.

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum
2020. november 24.

Azt írja a leírás, hogy egy cseppel újraéleszti a bőrt. Sajnos tényleg, sajnos, mert nincs rá pénzem, pedig nagyon újraéleszti.

1 MÁRKA