iamzso

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2018. július 6.

A sok negatív vélemény miatt féltem, hogy nem tudom majd elhasználni, de nekem nagyon bevált. Amire számítani kell: elég sűrű a krém és első felkenéskor nagyon fehérnek tűnhet, viszont ha jól eldolgozzuk akkor semmilyen fehér réteget nem hagy. (Mondjuk nekem elég világos a bőröm) A finishe az én kombinált/zsíros bőrömön teljesen matt és elég sokáig az is marad, ami száraz bőrűeknek nem biztos, hogy olyan jól esik, mint nekem. Nem okozott pattanásokat sem. Nagyon durva napban még nem próbáltam, de a mindennapokra tökéletes, smink alatt is jól működik.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2018. május 18.

Sajnos nem vált a kedvencemmé, pedig nagyon bíztam benne, hogy szeretni fogom. Az én pilláimat nem ragasztotta össze, csak annyira amennyire nekem az még nem zavaró, viszont rettenetesen maszatolódott. Tüsszenteni egyáltalán nem lehet benne, mert utána tiszta fekete lesz a szemem alatt... Felkenődött a szemöldököm alá is nap végére, meg a szem alatti terület is fekete lett tőle.

Balea Professional Shampoo Anti-Schuppen

Balea Professional Shampoo Anti-Schuppen
2018. május 2.

Még csak egyszer használtam, de nagyon jól bevált!! Számomra kellemes az illata, jól habzik és a legfontosabb, hogy megszünteti a fejbőr viszketését! Nálam eddig ez csak a Head&Shoulders-nek ment, de azt már nem használok. Közben azt olvastam, hogy a Zink Pyrithione nevű összetevő csökkentheti a viszketést és ez mindkettőben megtalálható. Szóval bátran ajánlom mindenkinek, aki ilyesmivel küzd.