Ichigo94

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence It's Brush Hour! Ecsettartó

Essence It's Brush Hour! Ecsettartó
2020. július 2.

Borzalmas termék. Csak az adott kollekció ecsetjei férnek bele, a vastag ecseteim a kicsi fakkból is kiesnek, így a többi nem erre tervezett fakkba tettem bele kb minden ecsetemet. Több essence ecsetem van, azok is kiestek belőle.
Először szekrényre szerettem volna tapasztani, előtte be is nedvesítettem, azonnal leesett. Utána üvegre tapasztottam,fél nap múlva leesett. Semmi értelme, ennyi erővel a pénzt ki is dobhattam volna az ablakon. Max vízszintes felületre tapasztom, de akkor meg teljesen értelmét veszti.

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2020. május 25.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Nagyon sok szérum van benne, így a maradékot átöntöttem pici tégelybe. Nagyon ragacsos maradt utána a bőröm, kellemetlen érzetet hagyott, nehezen szívódott le, simán le tudtam morzsolni a bőrömről függetlenül attól, hogy egy picit is vittem fel. A maradékot elhasználtam és rájöttem, hogy ez okozta a hatalmas gyulladt pattanásokat. A szememet nagyon csípte.

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2020. május 25.

Egymagában használom éjszakára, mert szerintem napközben nagyon testes, olajos, nehezen szívódik fel. Jól hidratál, pattanások kialakulását annak ellenére, hogy levendula van benne, nem csökkenti. Teljesen felesleges bele a parfüm. Nem rossz, de nem is csodaszer. Kicsit drága...
Update: Hajlamos pattanásokat és mitesszereket okozni.