Ichigo94

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. július 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Xmas Wishes Candy Kisses Gingerbread Lipbalm

Essence Xmas Wishes Candy Kisses Gingerbread Lipbalm
2020. november 29.

A külseje és az ára miatt vettem meg. Az illata inkább sima édeskés, mint mézeskalácsos. Nagyon meglepődtem mennyire jó minőségű terméket kaptam ezért az árért. Enyhén hidratál, nem ragad, ízetlen, nagyon szép pirosas színt, telt hatást ad az ajkaknak. Simán el tudom képzelni egy szuper szájfényként is, ha nem lenne bele nyúlkálós, ami a vírus miatt nem túl biztonságos most. Erősebb szemsminkhez is tökéletes lehet.

Kocostar Slice Mask Sheet Aloe Vera

Kocostar Slice Mask Sheet Aloe Vera
2020. november 28.

Én túl pepecselősnek és kevésnek találtam a sok aloe vera szövetfátyol darabkát. Tény, hogy jobban néz ki, mint egy teljes szövetmaszk, de mivel nem takarja el az arcomat teljes mértékben, így nem is találtam hatásosnak. Nagyon féltem, hogy a sok növényi összetevő allergiás reakciót fog okozni. Használat közben csipdeste az arcomat, de nem keletkezett pirosság, puha lett az arcom. 5 csillagot adnék rá, ha a szérum meg is tudna száradni a bőrömön. Estére szoktam felkenni a maszkokat, hogy biztosan beszívja a bőröm és kisimult arccal ébredjek. Ennek ellenére tiszta ragacsos fura és vastag réteget hagyott rajtam, amit alig vártam, hogy reggel micellás vízzel eltávolítsak. Ahogy leszedtem már semmi hatását nem láttam. Nem tudom hosszútávon milyen lehet, de egy ennél olcsóbb maszk is tud ennyit.

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2020. november 18.

Nagyon sok micellás vizet próbáltam már. Kezdtem feladni és abbahagyni a micellás vizek használatát, mert mindegyik pattanásokat okozott vagy hámlott tőle a bőröm. Reggelente szoktam használni szérum előtt, illetve este a géles arctisztító előtt. Nem feltétlen csak sminklemosáshoz jó. Szerintem nagyon alaposan tisztít, végre nem szárította ki a bőrömet, nem hagyott furcsa réteget, nem okozott még több bőrproblémát. Ha jövőben sem fog, biztosan újra veszem. Plusz pont, hogy semmi illata nincsen. Szemsmink lemosáshoz nagyon gyenge, ahhoz olajos lemosót szoktam használni. Mint tisztító micellás víz adom meg rá az 5 csillagot.