idonthaveaname

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV SPF50+

Garnier Ambre Solaire Invisible Serum Super UV SPF50+
2024. február 26.

Örülök, hogy kipróbáltam, könnyű érzetű fényvédő, zsíros arcom is elviseli, ha nem használok hidratáló, még csak nem is lesz fényes (talán icipicit), de ez csak nyáron fordul elő. Ugyanakkor szerintem gyorsan fogy, ha a megfelelő mennyiséget használja az ember, és a végén nehéz kinyerni az üvegből a maradék terméket,csak emiatt nem 5 csillag. Egy másfajta csomagolásnak jobban örülnék.

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt

Geek & Gorgeous 101 Mighty Melt
2024. február 26.

Amikor végre megpillantottam a DM polcán, azonnal megvettem, pedig még alig fogyott az előző lemosómból, de ki kellett próbálnom. :) Előtte a Pyunkanggal és a Biobalance lila balzsamjával voltak tapasztalataim. A G&G a három közül a legszilárdabb állagú, kicsit közelebb áll a Pyunkanghoz érzetre, ebből kell a legkevesebb. Ennek ellenére gyorsan és könnyen olvad, és eddig ez távolítja el legkönnyebben a szennyeződéseket, sminket (amire a két másik is képes volt, de ezzel a legkönnyebb). Úgy érzem, megéri az árát, irritációt nem okozott, nagy ritkán homályos látást igen, de ez egy ilyen műfaj.

Relove by Revolution HD Super Matte Setting Powder

Relove by Revolution HD Super Matte Setting Powder
2024. február 25.

Szuperül fixál és mattít, több mint egy órával kitolja nálam a szokásos napközbeni újrapúderezést, és nem ragad az arcom vele. Mondjuk eléggé porzik, vigyázni kell, hogy ne lélegezzem be, biztos vannak ennél szebb finishű porpúderek is, de aki zsíros bőrű, az nagyon elégedett lesz vele.

1 ÖSSZETEVŐ

Alkanes Kockázat: