idonthaveaname

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat (Aerosol)
2021. július 9.

Nagyon akartam, hogy működjön, de nem az igazi. Előnyei: nem lesz poros hatású, kellemetlen tapintású a haj, nem fullad alatta a fejbőr. Hátrányai: nekem nem tartott ki olyan sokáig, valamint a zsírfelszívó hatásával (ami a lényeg lenne) is vannak problémáim, nem igazán éreztem elég erősnek, vagyis kissé még mindig zsírosnak láttam pár helyen a hajamat. Sajnálom, mert sokan dicsérték, és én is nagyon vártam rá. Ettől függetlenül rossznak sem mondanám.

Cantu Fésülés Könnyítő Spray

Cantu Fésülés Könnyítő Spray
2021. július 9.

Vegyesek az érzéseim. Egyrészt tényleg puha, kifésülhető hajat eredményez, illata is nagyon finom, INCI-je is álom, ugyanakkor a szórófeje katasztrófa, ezért inkább a kezembe szoktam spriccelni és úgy eloszlatni, másrészt hiába figyelek a mennyiségre, úgy vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Mondjuk nekem eleve gyorsan zsírosodik, szóval elképzelhető, hogy akinek nincs ilyen gondja, annak tökéletes lesz. A kiszerelés óriási, szerintem egy évig is kitart nálam.

Pierre René Eyes Vízálló Géles Szemhéjtus

Pierre René Eyes Vízálló Géles Szemhéjtus
2021. július 9.

Ez a tus egy álom! Géles állaga miatt kezdőknek nem ajánlom, ugyanakkor gyönyörű, éjfekete színű, szépen felvihető, építhető, a saját ecsete is meglepően jó. Valamint kibírja a hőséget is, esőt is, miután megszáradt, meg se moccan, de sminklemosóval vagy micellás vízzel könnyedén lejön,nem kell dörzsölni a szemről. Ajánlom!

2 MÁRKA