idusmidus

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5

Sebamed Korpásodás Elleni Sampon pH 5.5
2016. szeptember 11.

Nagyon jó alapvetően, hogy így bevált mindenkinek. :) Nekem sajnos nem. Szerintem túl "agresszív" az én fejbőrömnek. Próbáltam hígítva, hogy csak minden második-harmadik hajmosásnál használjam, de nem és nem. Amikor megmosom gyönyörű az eredmény és nem száll úgy a hajam, ami pozitívum. A második napon elkezd viszketni a bőröm, a harmadikon meg már szinte zsíros, pedig alapvetően elég 5 naponta megmosnom. Kár érte. :)

2016. február 9.

A márkát nem kedvelem, de be kell látnom, hogy ez egy jól megkomponált termékük. Akciósan veszek mindig belőle, de eredeti áron is elviselhető lenne. Nem csíp, nem irritál, mindent jól lehoz az arcról. Lemosom használat után minden alkalommal, így nem tudom milyen bőrön hagyva, tuti csalódnék is :D. Nem csodaszer, de ár-érték alapján bizony ---> szeretem.

2016. február 9.

19 ÖSSZETEVŐ