ifju15

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2020. április 24.

Úgy döntöttem, hogy beruházok egy kicsit drágább kategóriába tartozó parfümre, és rá esett a választásom. Nagyon jókat olvastam róla, és szerencsére az egyik drogériában volt is belőle teszter, így megtudtam illatozni is. Nagyon kellemes, virágos illatú termékről van szó, nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy őt válasszam-e. Végül egy remek Notino-s akció keretein belül megrendeltem egy 90ml-es kiszerelést. Viszont csalódnom kellett. Amikor a tesztert próbálgattam, nagyon intenzív de kellemes illatú volt a parfüm és rendkívül tartósnak is bizonyult. De valamiért ezt most nem tapasztalom. Se nem intenzív se nem tartós. Alig bír ki pár órát, de lehet még sokat is mondtam. Kicsit csalódott vagyok emiatt, mert azért olcsónak sem mondanám. El fogom használni, de többre számítottam.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2019. november 11.

Tini koromban anyukám ezt az intim mosakodót vette, így én is ezt használtam és használom a mai napig. A használata után konfortosan érzem magam, nem csíp, nem irritál. Szóval nekem megfelelt! Nem tudok rá rosszat mondani.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. október 31.

Én egy próbaképpen vettem meg, olcsó is volt. Adtam neki egy esélyt. Mikor láttam hogy elég kevés csillaggal rendelkezik itt, meglepodtem, mert szerintem jó termék. Nem mondom hogy álmaim alapozója, de a fedese nekem elegendő, egységesít, nem okozott pattanást, rajtam tartós is. Szeretem!