igarel

Regisztráció dátuma: 2014. október 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC X Caitlyn Jenner Duo Pirosító

MAC X Caitlyn Jenner Duo Pirosító
2017. május 4.

Update: Muszáj pontot levonnom tőle, ugyanis pár napja borzalmas bűzt kezdtem érezni sminkeléskor... Eleinte eszembe sem jutott, hogy belőle jöhet, de aztán gyanút fogtam és mikor beleszagoltam teljesen rosszul lettem.. Olyan szaga lett mintha belerohadt volna egy hal.. Mindig ecsettel hsználtam (azt pedig rendszeresen tisztítom), úgyhogy el sem tudom képezlni, hogy mitől lehet ez.. A blokkot sajnos nem találom és egyébként sem tudom, hogy csinálnának e bármit.. Nagyon nagy csalódás..:(

Mint a többi Mac pirosító ez is nagyon jó minőségű. A felső része egy sötétebb, matt árnyalat, ami pedig alul van, világosabb csillogó. Külön külön is szoktam használni de összekeverve is nagyon szép eredménye van:) Néha a szemhéjpúderként is szoktam használni, a mélyítővonalba a sötétebbet a mozgó részre pedig a csillogósat :) A csomagolása külön csodálatos, felül arany alul pedig matt fekete, nem is merem betenni a neszeszerembe, csak otthon a kis dobozkámba tárolom:) (plusz amiatt is féltem neszeszerbe hordozni, mert sok ilyen limitált mac pirosítót/bronziosítót láttam már az illesztésnél szétrepedve) Nagyon jól kihazsnálható darabnak találom, gyakran nyúlok hozzá, pedig általában inkább a bronzosítókat szeretem, a csomagolást pedig tényleg csillagos ötös! :)

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk
2017. február 3.

Mivel a CND-nek a géllakkja volt a legtartósabb a kezemen mindig is, ezért mikor megtudtam, hogy körömlakkjuk is létezik rögtön érdekelni kezdett. Mivel nagyon gyorsan nő a körmöm a géllakkozás nekem nem érte meg, mert kéthetente kellett járnom. Úgyhogy egy glamour napos kuponnal 20% kedvezménnyel be is fektettem ősszel pár színbe és a fedőlakkba és szerencsére nem bántam meg! :) Először egy piros lakkal teszteltem (lobster roll) és egy hétig simán fentmaradt mosogatás, festés és mindenféle munka mellett, csak a végén kopott meg, de nem volt zavaró! Én egy hét után amúgy is lemosom mert annyit nő addigra, úgyhogy meg vagyok elégedve teljesen! Azóta több színt próbáltam és azt tapasztaltam, hogy színenként változó a tartósság, de 4-5 napot mindegyik kibír!! Plusz pont, hogy nagyon gyorsan szárad, mire végig érek a 10 ujjamon kezdhetem a második réteget és így a fedőlakkal is, aztán 10 perc múlva már mehetek is a dolgomra mert kopogósra szárad addigra!

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2016. november 30.

Sok alapozó ecsetem van, több formában, de nekem ez lett a kedvencem! Ez az egyenes, de mégis ferde fej nagyon megkönnyíti az alapozó felvitelét. Kis fejének köszönhetöen a szemem alatt és az orrom melletti részekhez is könnyen hozzáférek vele és nagyon szépen keni az alapozót! Korrektort is vele szoktam eldolgozni ha használok, ahoz is szuper! Kis méretének köszönhetően mindehova jön velem, mert simán belefér a neszeszerembe és nem kell gondolkoznom, hogy mit vegyek ki helyette, mint például a KAP alapozó ecseténél, amit szintén szeretek, de olyan nagy (és nehéz), hogy csak otthon használom, de ezáltal ritkán is akad a kezembe.
Amit fontos tudni szerintem az az, hogy az iparfümérián (mostmár NOTINO) több ezer forinttal olcsóbban lehet megvenni mint a Douglas vagy Müller boltokban! Úgyhogy ha valaki gondolkozik rajta, hogy megveszi ott szerintem sokkal jobban megéri és tapasztalataim szerint eredeti termékeket árulnak, ugyanolyan jó minőségű mint amiket a drogériákban láttam kitéve!