igob

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Kenzo L'eau Par

Kenzo L'eau Par
2020. február 18.

nagyon szeretem, könnyed, nem tolakodó, nem tömény, régóta a kedvencem. egyetlen hibáját tudnám felhozni, hogy szerintem hamar elillan az illata.

BioMagic Krémhajfesték

BioMagic Krémhajfesték
2020. január 30.

Már régóta kerestem valamilyen természetesebb festéket. de valahogy egyik sem győzött meg igazán. Kb egy hónapja vettem meg a Biomagic 7.72 / Beige Blonde árnyalatát,és ez viszont tetszik, nagyon! Ő végre nem csípi/marja sehol a fejbőröm, nincs erős ammóniaszag felkenésnél, és szerintem szép, természetes hatást kölcsönöz, tényleg olyan, mint a dobozon lévő "mű" hajmintán a szín. A tartóssága szerintem se nem gyengébb, se nem erősebb, a lényeg, hogy azt kaptam, amit vártam. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra, maximum egy doboz árát lehet vele veszíteni, ha nem jön be.

Clarins Re-Charge Relaxing Sleeping Mask

Clarins Re-Charge Relaxing Sleeping Mask
2020. január 30.

Mintát kaptam belőle, ami szuperjónak bizonyult, nagyon szép telt bőrrel ébredtem, se nem ragadt, se nem hagyott zsíros nyomatot.
Picit borsos teljes áron, de mivel nekem kevés éjszakai krém vált be, lehet, hogy megkísérlem. Valakinek van tapasztalata a teljes kiszereléssel/hosszú távú használattal?