igob

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló
2019. november 9.

Nekem is tetszik. Pár napja vettem, szóval már el tudom mondani, hogy nem irritál, nem csíp, nem húz, nem könnyezek tőle. Lágyan, de mégis hatásosan hidratál. Nekem pandamacisak is a szemeim, és úgy látom, a karikákon is segít. Akinek szintén szerencséje van sötét karikákhoz, ajánlom az olyan szemkrémeket, amelyekben koffein van, így ezt is. Ha van rá időm, szoktam használni előtte a szemzselés párnát is.Tetszenek az összetevők, és hogy nincs benne parfüm végre. Szóval eddig teljesen megérős, főleg ennyiért.

drRiedl Bőrregeneráló Hatású Mélyhidratáló Szérum

drRiedl Bőrregeneráló Hatású Mélyhidratáló Szérum
2019. október 17.

a DM-ben már egy ideje szemeztem ezzel a termékcsaláddal, korábban sosem hallottam róla. egyrészt tetszett a külső, magyar, és egyre jobban tetszik a belső is. amiben Aloe vera van, az már eleve nyerő nálam, tele van antioxidánssal, és szeretem a minimál növény-illatát is, ami nem tolakodó. ÉS végre egyáltalán nem irritálja az én válogatós bőröm, sőt, imádja, könnyen beszívja és valóban feltölti, és mintha a tágabb pórusaimat is összehúzná kicsit. szóval nálam elsőre szerelem. már csak hozzá kell válogatnom a többit, szemkrém, hidratáló, lemosó, mert egyelőre a PomPom márka többi tagját használom - ami nem vált be... viszont ha a Riedl család többi tagja is ennyire beválik, sosem hagyom el őket :-)

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2019. október 2.

Sajnos nekem is csípi a szemkornyeken a bort, igy hiaba hidratal, nagyon kenyelmetlen hasznalni. jelenleg harom pompom kremem van, ez a legrosszabb ilyen szempontbol. A masik a neroli arczsele, az kozepesen csip, a harmadik a nevess batran hidratalo krem, talan csak az eri meg a penzet. Sajnalom, pedig akartam szeretni:(