IGomori

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

EdenKozmetikumok Citrus & Menta Dezodor Zsálya Kivonattal Érzékeny Bőrre

EdenKozmetikumok Citrus & Menta Dezodor Zsálya Kivonattal Érzékeny Bőrre
2017. április 5.

Sokféle dezodort kipróbáltam már a bio termékek közül (Dr. Organic, Magister products, Forever Aloe, Olívia,Lush), és még sorolhatnám, a fő szempont a természetes összetevők és a szagtalanító hatás volt. Nekem semmi nem vált be, mindegyik természetes hatóanyagú deo mellett "büdi" voltam, a Forever deojánál rögtön felkenés után az lettem, szóval pont ellentétes hatást váltott ki. Az Édenkozmetikumtól viszont ez a dezodor abszolút nyerő. Naponta kétszer célszerű használni, úgy egész napra illatossá varázsol! Nagyon szeretem. Egyetlen parányi problémám van vele, hogy felkenéskor csöpög, így kárba vész és nem is túl praktikus, de ezen szerintem a gyártó tud változtatni (jeleztem felé). Ezzel együtt imádom és a végtelennek tűnő sok próbálkozás és keresgélés után, mivel rátaláltam, ezt az apró hibáját akkor is elnézném neki, ha így maradna örökre. :)

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2016. április 26.

Nagyon érzékeny,problémás és erősen vízhiányos az arcbőröm, így akármit nem kenhetek rá. Ezt a krémet egy barátnőm javaslatára próbáltam ki és azóta is nagyon szeretem. Az illata - és ha a szádra kerül és lenyalod, az íze - nem túl kellemes, de ez abszolút nem zavar engem. Olyan az arcbőrömnek, mint egy friss pohár víz, gyorsan beszívódik, bár utána néhány percig - ha sokat kentél - ragacsosnak érezheted, de ez elmúlik. Én naponta kétszer, reggel és este használom. Ahogy mások is írták, kisebb sérülésekre is nagyon jó. Ha elfogy, újraveszem.