ihavenotime4this

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Leahlani Skincare Meli Glow Illuminating Nectar Mask

Leahlani Skincare Meli Glow Illuminating Nectar Mask
2019. november 12.

Szuperül hidratál és feltölt, üdébb lesz az arc, az illata pedig egyszerűen fantasztikus, szerintem eper dzsemre hasonlít. :) Felér egy SPA elménnyel a használata.

Make Up Factory Non-Smudge Mascara

Make Up Factory Non-Smudge Mascara
2019. április 10.

Nekem sajnos nagyon nem. Mai napon vagy 4x legalább bepandásodtam, más spirállal, pl Max Factor Masterpiece Maxszal én sokkal szebb pillákat tudok kreálni, mint ezzel, és az kevésbé kenődik nekem. Nem vagyok kezdő, de ez főleg az összetapadt, iszonyat vastag, póklábas hatásban a "legjobb". Ja, és iszonyat sokára szárad meg a festék. Annak ellenére, hogy napközben pereg, konkrétan alig tudom lemosni, és azt is úgy, hogy közben jópár pillám kijön. Pedig nemhogy nem csak sima meleg vízzel mosom, mint az előttem kommentelő, bár az nekem alapból fura, hogy sminket valaki csak meleg vízzel szed le:D hanem 2 fázisú sminklemosó, micellás víz, majd egy géles lemosó. Ezeket is túléli, hiába áztatagatom kicsit rajta a 2 fázisút, hogy oldja a festéket, mielőtt brutál dörgölésekbe kezdenék, mert máshogy sajnos nem nagyon akar eltávozni a festék.. de így is mindig van pilla veszteség. :( Egy szónak is száz a vége, senkinek nem ajánlom semmilyen szempontból. Hatalmas csalódás.

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra
2017. július 31.

Érdekes, az állaga nem sűrűbb, mint a balzsamé, de hatásban azért érződik, hogy ez mégiscsak egy maszk, nem „csak” egy balzsam. Hetente egyszer használom, a többi alkalomkor a balzsamot. Bevált, nagyon jól ápol, hidratál, szeretem az egész termékcsaládot, nagyban hozzájárultak a hajam állapotának javulásához.

1 ÖSSZETEVŐ

PPG-17/ IPDI/ Dmpa Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen