IIvikiII

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. szeptember 10.

1 órát hagytam a hajamon, két hajmosás között. Szerintem olyan fényes hajat, mint mikor szárítottam, csak a reklámokban láttam és egyáltalán nem lapította le, sőt. Használok emellett más hajápolókat is, szóval nem tudom, hogy önmagában mennyire lenne csodaszer. Évek óta gondolkoztam egyébként rajta, mert nagyon-nagyon drágának találom, viszont most mégis rászántam magam és egyáltalán nem bántam meg.

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2020. szeptember 10.

Imádom! Nagyon szépen halványítja a szemem alatti karikákat. Tetszik az is, hogy ilyen folyékony, mert szerintem épp emiatt nem ül bele a ráncaimba. A tartósságát eddig nem igazán figyeltem.

Lush Unicorn Ajakradír

Lush Unicorn Ajakradír
2020. szeptember 9.

Nem egy csodaszer, kicsit puhább a szám használat után, de egyúttal kék is :D Időnként elég száraz szokott lenni a szám és ez az ajakradír nem birkózik meg vele, bár valóban elég masszívan ki tud száradni, nem tudom, hogy egy ajakradírnak egyáltalán képesnek kell-e lennie arra, hogy ilyen szintről helyrerakja... Viszont ezeket az elhalt rétegeket nagyon-nagyon könnyen megfogja a szín, úgyhogy alaposan le kell mosni. A hatásossága elhanyagolható, illetve az illata is elég mű nekem. El fogom használni, de nem biztos, hogy újraveszem.