IIvikiII

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2020. március 4.

Az arany színűt használom évek óta. Emlékszem, mielőtt rátaláltam erre, sokféle spirált kipróbáltam, de vagy pergett vagy csomósodott, póklábasodott, nem volt szép fekete, mindig volt valami gond. Aztán nagy keresgélések közepette olvastam egy cikket vagy interjút egy sminkessel, aki azt mondta, hogy bár a drogériás szempillaspirálok közül nem tudna egyet sem mondani, ami szerinte jó, de ha nagyon muszáj lenne, akkor a Max Factor 2000 Calorie még az elmegy kategória. Na, hát ennyi nekem elég is volt :D Szóval megvettem, kipróbáltam és nem csomósodik, nem pereg vagy csak nem veszem észre, szép a színe, nem csinál óriás szempillákat, de nem is várom el tőle, viszont ettől még szerintem szépen hangsúlyoz.

Kevin Murphy Shimmer Shine

Kevin Murphy Shimmer Shine
2020. március 4.

Nem vagyok tőle elájulva, mert a régi suli bulis Toufar csillám hajlakkos időkre emlékeztet, mindenem csillámos már tőle, ami azért kicsit bosszant. Az illata nem rossz, de nekem enyhén férfi parfümöt idéz, viszont ez totál szubjektív, mások szerint nem kell aggódnom, nincs férfi illatom tőle :D A hajápoló hatása szerintem elhanyagolható. Bár puha a hajam, de a pakolástól és a hajvégápoló olajtomtól az. Mennyiségét tekintve szerintem sokáig elég lesz, mivel az első használat után megtanultam a leckét és csak pár fújásnyit használok hajmosás után.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2020. február 27.

Sok testápolóval próbálkoztam, de eddig ezt nem nagyon tudta überelni semmi, legalábbis télen. Nyáron általában a sarki szedres Neutrogenát használom. Nagyon jól hidratál, szeretem a gazdagabb textúráját és az illatát is. Az összetevői tekintve nagyon nem tetszik, hogy pálmaolajat tartalmaz, ezért próbáltam alternatívákat találni ehelyett a testápoló helyett, de mindig vissza kellett térnem ehhez. Nagyon örülnék neki, ha állatkísérlet- és pámaolajmentes lenne, úgyhogy ezért a -1 csillag.