ild

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. április 9.

Még csak pár napja használom. eddig elégedett vagyok vele, tartós nem maszatolódik el a nap végére. nem mondanám hogy ez a legfeketébb szempillaspirál de szép fekete színe van, több rétegben igen kiváló szempillaspirál hosszabbítás terén. :)

Herbal Essences Clearly Naked Hidratáló Sampon

Herbal Essences Clearly Naked Hidratáló Sampon
2015. augusztus 5.

Egyszerűen nem is tudom, hogy hol kezdjem..IMÁDOM ezt a sampont. Ez a legjobb sampon amit valaha is használtam. Nagyon vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, főleg nyáron kétnaponta kéne hajat mossak. Ezzel a samponnal viszont simán ki tudom tolni a hajmosást. A második amit imádok benne hogy nagyon jól habzik ami nekem nagyon fontos mivel csak akkor érzem teljesen tisztának a fejbőrömet ha jó alaposan habzik egy sampon. Emellett pedig egyik samponnak sem sikerült ekkora volument adnia a hajamnak mint ez a csoda, pedig azt hittem hogy az én vékonyszálú hajammal ez lehetetlen. Nem mondom, hogy olyan mintha oroszlánsörényem lenne de azért kihozta belőle a legtöbbet amit lehet. A tapintása is sokkal jobb, eddig valahogy mindíg úgy éreztem hajmosás után, hogy már rögtön elkezd zsírosodni és nem is tudom ez valahogy ad neki egy kis ""szárazságot""(ezért lehet hogy nem jó a száraz hajúaknak) ezért én a gyorsan zsírosodó hajúaknak nagyon tudom ajánlani, illetve nekem kifésülni is könnyebben lehet. És végül ami nekem még nagyon fontos, hogy ne legyen tele parabénnel és színezékkel, ezért ez egy pluszpont, az illata pedig valami isteni friss érzetet nyújt amit azért sokáig érzek a hajamon. Egyszóval számomra ez maga a TÖKÉLETES SAMPON.:)))) ha lehetne 10 csillag lenne de mivel nem lehet így a maximális 5*:D

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2015. július 29.

Egy sima átlagos szempillaspirál..valóban kiemeli a szempillákat de csak több rétegben, amit viszont azért nehéz megoldani mert iszonyat sok festéket vesz fel és nagyon lassan szárad meg.. ha hozzáérek szinte folyik az ujjamról a fölösleg...nekem ráadásul már 2 óra alatt elkezd peregni..nap végére meg tiszta panda szoktam lenni..nekem valahogy nem vált be még a keféje sem..nehéz vele dolgozni..csalódás ez a spirál pedig itteni vélemények alapján vettem meg, azért remélem lesz annyi erőm hogy elhasználjam és ne végezze a kukába. (talán egyetlen pozitívuma, hogy eléggé jól bírja, nem csomósodik illetve nem szárad be egyhamar :) ) sajnos csak 2*