ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. június 21.

Még az őszi Glamour napokon vettem meg, nagy elvárásaim voltak. Kicsit vegyesek az érzéseim, de inkább a pozitív felé gördül. A szín felkenésnél tökéletes, de pár óra múlva mintha minimálisan besárgulna. Minden alapozóból kevés mennyiséget használok, itt is, így elég sokáig tart. Vékony rétegben szépen kiegyenlíti a bőrt, a pirosságot is viszonylag elfedi. Hiába rakok rá púdert, nagyon hamar átfényesedik. Végeredményben természetes a hatás, de a fényesedéssel vannak gondok. De szeretem ennek ellenére használni, mert messze jobb a legtöbb alapozónál, amiket eddig használtam :)

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2020. június 21.

Az első bronzosítóm. Nem bántam meg a vételt. Alapvetően nem szeretem a túl erős termékeket, éppen ezért a Toffee árnyalat nagyon kellemes, építhető, ezért igazán természetes lesz a végeredmény.A tárolója is nagyon jól bírja. Már lassan egy éve használom, alig akar fogyni. Nagyon jó vétel volt!!

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2020. június 11.

Gondoltam a Balea-verzió után kipróbálom. Nagyon jó kis olaj, jó az illata, de a Baleásat nem kőrözi le. Ár-érték arányban nagyon jó, teszi a dolgát is, de még mindig a másik az etalon.