ildi95

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2021. november 7.

Ez az első ilyen árkategóriás parfümöm. Akkor még nem győzött meg 100%-ban, amikor megvettem, de magamon használva tökéletesnek találom az illatot. Nem tudom megmondani, hogy melyik összetevő illata jön ki rajtam, de nagyon minőségi. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig fog a legkisebb kiszerelés tartani.

Too Faced Just Peachy Mattes Paletta

Too Faced Just Peachy Mattes Paletta
2021. november 7.

Update: eladtam végül, mert más palettáimhoz képest nem elég pigmentált.

Nagy vágyam volt ez a paletta, amit egy Facebookos csoportban láttam meg, hogy eladó. Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó vétel volt. Az ABH Norivna palettám után ez a második high-end palettám. Nagyon szeretem!! Kék szeműként ezek a színek nagyon előnyösek. Egyáltalán nem porol a festék, baromi pigmentáltak, mégis finom végeredményt kapok. Ma többen meg is dicsérték a szemem, ezt a palettát használtam. Tetszik az illat, masszív és ízléses a csomagolás, és még tükre is van.

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta

Revolution Forever Flawless Affinity Szemhéjpúder Paletta
2021. november 7.

Hirtelen vásárlás volt, mert annyira megtetszettek a színek. Az egyik legtöbbet használt palettám, nagyon szeretem. A mattokat kell építeni, de 2-3 rétegben nagyon szépek. A csillám színek olyanok, mint egy álom, egyszerűen gyönyörűek. Az áráért nagyon megéri, ajánlom mindenkinek :)