Ildibildi

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Oriflame Very Me Happy Lips

Oriflame Very Me Happy Lips
2015. augusztus 4.

Még csak most kezdtem el használni, de imádom! Nagyon finom az illata, nekem Fresh Berry színben van. Nem olyan erős a színe, természetes hatást kelt és ami a leglényegesebb jól ápol. Az összetevők miatt rendeltem meg. A tégelyes kiszerelés nem feltétlenül a leg higiénikusabb, de nekem nagyon tetszik, ha ránézek, már happy vagyok.
Újabb tapasztalatok: Nálam még mindig 5 csillag. A széltől cserepesre száradt ajkaim egy nap alatt rendbe tette. Imádom!

Oriflame Solar EDT

Oriflame Solar EDT
2015. július 30.

Nagyon szeretem az illátát, kicsit fűszeres, kicsit gyümölcsös, de nem túl édes. A kedvenc nyári illatom lett. Pár hónapja használom minden nap akár többször is és még alig fogyott belőle. Viszonylag tartós is, ha nem fújom újra akkor is érzem nap végén még kicsit.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2015. június 10.

Egy ideje már használom (2-3 hónapja) napi szinten, sajnos a zsíros homlokomon nekem nem sokat segített, talán egy kicsit jobb mintha semmit nem kennék rá, de lehet ezt a hatást is a felvitt púder miatt érzem. A fényvédelme kifogástalan, mindig az orrom ég le leghamarabb, ha bekenem akkor is, de ettől a krémtől csak egyenletes barnaságot kaptam úgy hogy fél napot végig fürdőztem és nem kentem be újra az arcom, a reggeli felvitel után. Illata semleges, a pumpás kiszerelése nagyon jó és praktikus, elég belőle kevés is. Sajnos pattanásokkal is küzdök és az Akneroxid (5%) mellé nekem bőven elég mint arcápoló és fényvédő.