Ildika76

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. október 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2018. november 4.

Nagy reményekkel vettem meg, mert egyszer felkenték rám egy sminkes road-show-n, ahonnan kiérve a napfényre vééégre stimmelt a színe....de ajjj...nagyon kihozza a pórusaimat és az apró ráncaimat.

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15
2016. december 11.

A 200-as Pink Sorbet és a 603-as Upper East Side árnyalat van meg, és azt kell, hogy mondjam, hogy a kedvenc tavaszi, nyári rúzsaim! Picit tényleg nagyok a bennük lévő csillámok, de a színük, a látványuk kárpótol ezért. :) Felkenés után egy idő múlva mintha beivódna az ajkaimba, és van ugyan színe, de inkább a gyönyörű, vizesen csillogó hatású fénye érvényesül. Nagyon kellemes viselet, egyáltalán nem szárít a különleges-zselés formulának köszönhetően! Nem túl tartós, de ezt nem is ígéri. Ettől függetlenül én nagyon szeretem! Az igényes csomagolásról már nem is beszélve! Több drogériás rúzs vehetne róla példát! :) Naná, hogy csillagos 5-ös! :)

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2016. december 11.

Mega Melon árnyalatban van meg. Szép, jó, de főleg drága! Tartósnak sem mondanám. Bár szeretem a Clinique termékeket, de ez most ár/érték aránya miatt nekem csak 4 csillag.