ildikeb

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2020. június 24.

Nagyon szeretem. Könnyű eldolgozni, szépen szívódik be a bőrbe, és én az illatát is szeretem. Zsírosabb bőrre valóban kitűnő választás lehet, ugyanis nem fénylik tőle pluszban az arcom, épp ellenkezőleg, mintha kicsit mattítaná. Az alapozó nem mászik el rajta, nem színeződik el. Biztosan újra fogom venni! :)

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. június 16.

Tényleg nagyon jó illata van, és jól is habzik. Én nem hiszek ezekben a csoda samponokban, hogy majd megnő tőle a hajam stb, szerintem ilyen nincsen, igaz nem is ígéri a sampon sem. Balzsamjával együtt használom, sokáig elég lesz, meg az is lehet, hogy újra fogom venni. Finom illat, jó állag, mindent tud, amit egy samponnak tudnia kell.

UPDATE

Több, mint 1 éve használom, először nagyon jó véleményt írtam róla, de most jöttem lepontozni. Többször is újra vettem, továbbra is a legjobb illatú samponom, de az utóbbi időben borzalmasan zsírosodik a hajam, hajmosást követő nap este mar moshatnám újra, a hajam végét meg nagyon szárítja újabban... nem tudom, hogy összetevőt változtattak-e, vagy csak simán megszokta a fejbőröm, de most egy kicsit félre teszem és kipróbálom a márka Hair Food családját.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2020. június 6.

Tragédia. Komolyan szerintem ezt tilos lenne árulni. Borzalmas maszkos hatás, darabokban hullik le a fejemről, kukacosodik, nehéz kenni, büdös. Kidobtam.