ildis

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. július 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2020. november 12.

Az arcbőröm viszonylag gyorsan zsírosodik, ezért eddig nagyon boldog voltam a PomPom arczseléivel (főleg a C-vitaminossal), mert szuperül hidratálnak, és nem fokozzák a bőröm faggyútermelését. Aztán megjelent ez a termék, és azt gondoltam, hogy ezt nekem találták ki. Egy fél tubussal már elhasználtam, de egyre jobban úgy érzem, hogy visszatérek a C-vitaminos társához, mert nem győzött meg. Nagyon jó a textúrája, könnyen beissza a bőröm, és utána nagyon kellemes és sima tapintású lesz. Viszont úgy érzem, hogy nem hidratál eléggé, krémezés után nem érzem azt a kellemes feltöltöttség-érzést az arcomon. Valamennyi ideig tényleg matt az arcbőröm, viszont később ugyanúgy kifényesedik. Összefoglalva nem kifejezetten rossz termék, de nem is újravevős.

Zenna AHA Gyümölcssavas Hámlasztó

Zenna AHA Gyümölcssavas Hámlasztó
2020. szeptember 15.

Nagyon szeretem. Korábban soha nem használtam savas hámlasztót, ez az első, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs. Viszont a kis mitesszereimet és pattanásaimat teljesen megszüntette, a használatától nagyon sima és egészséges az arcbőröm, úgyhogy biztosan nem fogom leváltani. Borzasztó sokáig elég, szinte el se bírom használni a lejárati időn belül!

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. július 17.

Jól bevált csalános szilárd samponom mellé leptem meg magam ezzel a termékkel, mert a mandulaolajos balzsamot nagyon szeretem, gondoltam, ez is jó lesz. Rossznak nem is mondanám, jól habzik, tartós, kellemes az illata, tetszik a csomagolása és hajmosás után szép susogós a hajam. Viszont a gyorsan zsírosodó hajam még gyorsabban újrazsírosodik tőle, a közelébe se ér a megszokott samponomnak. Pont emiatt csak ritkán használom, amikor kedvet kapok hozzá. Nem tudom, hogy valaha is el fog-e fogyni.