ilditoth

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50

Nivea Sun Q10 Anti-Age & Anti-Pigments Napozó Arckrém SPF50
2022. április 14.

Hát, én ezt lehúzom....
Arcra nem tudom használni, fulladozik alatta a bőröm, és viszket. A sminkig el sem jutottam vele, gyorsan mostam le.
Nem is találgatok, hogy mi okozza a problémát (mondjuk nekem az illata tetszik, de lehet, hogy éppen az)
Karra, kézre fogom elhasználni.
Ketteske, mert arcra szánt termék, nem a kezemre vettem.

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz

Clear Skin Pattanás Elleni Tapasz
2022. április 12.

Ötféle tapaszt próbáltam ki (Cosrx, Purito, dm-es, Rossmann-os, és ez). Magasan ez a legjobb, árban is. A gyulladást lehúzza, a sebeket megnyugtatja, és ha éppen olyan állapotban van egy pattanás, ki is gyűjti reggelre. Nem egy éjszaka alatt tesz csodát, kell neki pár nap - mikor szétszadizom az arcom, utána ragasztgatom ezzel a tapasszal, és nagyságrendekkel hamarabb jön rendbe a bőröm. Kár, hogy újratermelem a sebeket :(

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz

Cosrx Master Patch Original Fit Pattanás Elleni Tapasz
2022. március 20.

Csatlakozom: csodaszer :)
Tök véletlenül bukkantam rá, Wishtrendes hírlevélből, amit sose szoktam megnézni... mekkora szerencse, hogy ezt mégis!
Sajnos szét szoktam szadizni a pattanásaimat, napokig nyomkodom a semmit, így aztán tele az arcom sebekkel, a nyomkodás után maradt foltokkal és hegekkel. Egy ilyen tapasz másnapra lehúzta a dudort, a következő napon pedig még tovább csökkentette a gyulladást. Erre még az Ebrymicin sem volt képes, és hát az elég erős anibiotikum, nem is kenhetem folyamatosan.
Az ára miatt tényleg csak a nagy rondaságokra használom, a kisebbekre/ gyógyultabbakra a ClearSkin tapaszát teszem.
Ha ismertem volna ezt a terméket, pár folttal kevesebb lenne az arcomon...