ilditoth

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MosóMami Bio Neem Olaj

MosóMami Bio Neem Olaj
2019. november 3.

A szaga borzasztó, hagymás sósmogyoró, ha egy cseppnél többet kenek fel belőle, le kell mosnom, mert rosszul leszek tőle.
Nade! Ha kutyagumi-szaga lenne, akkor is használnám, megéri, annyira erős gyulladáscsökkentő! Egyetlen éjszaka alatt nagyon sokat javít a bőrömön, a piros foltok visszahúzódnak, és meggyőződésem, hogy az újak nem, vagy kisebb számban jönnek elő (nappalra azért nem tenném fel, bár a szaga aránylag gyorsan elillan).
Majdnem minden este belekeverem valamelyik krémembe, és csodás a hatása! Kár, hogy csak most fedeztem fel (egyébként teljesen véletlenül egy bioboltban lődörögve)

Cosrx AC Collection Ultimate Spot Cream

Cosrx AC Collection Ultimate Spot Cream
2019. november 3.

Ez a másik krém, amivel jól bevásároltam... az összetevői és a leírása alapján gondoltam, hogy jó lenne a bőrömnek. Itt nem volt róla vélemény, ennek ellenére megrendeltem, de megbántam, vélemény nélkül többé sose, nem leszek úttörő :)
Az állaga egyébként kellemes, könnyen kenhető, mattít is valamennyire, nem szárít és nem is fénylik tőle a bőr, szóval tök jó lenne - de nekem ronda kis gyulladt pattanások jöttek elő tőle már aznap estére, mindkét alkalommal, mikor reggel felkentem. Szóval nemhogy nyugtatná a bőrt, még gyulladásba is hozza.
Az értékelés teljesen szubjektív, én lepontozom, nekem pénzkidobás volt.

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2019. november 2.

Nem szokott velem előfordulni, de ezt bizony benéztem. A fizikai fényvédős helyett véletlenül ezt rendeltem meg, de nem csak emiatt utálom.
Lányok, ez botrányos! Nyáron is próbáltam, befülledt alatta az arcom, gondoltam, na, majd télen. Hát sikítva mostam le, ugyanúgy izzadt alatta a bőröm. Borzasztó.
Hiába jók az összetevők, vállalhatatlan! Nagyon sajnálom.