ilditoth

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Naturschön Anti-Aging Szemkörnyékápoló Krém Gránátalmával

Alverde Naturschön Anti-Aging Szemkörnyékápoló Krém Gránátalmával
2021. április 28.

A szürke párja, az olivaolajos ezerszer jobb. Ez büdi, (mondjuk ebből lehet tudni, hogy valóban benne van a gránátalmamag-olaj :)), és nekem nem szívódik be rendesen, néhány perc után feltűnik egy fehér réteg, amit nem lehet bemasszírozni se, mert inkább lejön kukacokban. Éjjelre elhasználom, mert azért ápolja a szemkörnyéki bőrt, de várom, hogy elfogyjon, és visszatérhessek a szürkéhez.
Plusz pont, hogy nem bántja a szememet, nem csíp stb!
Ja, és a tubus meg a kupak olyan, mint a temperáé - vicces, de mikor csúszik a kezem, és kiesik belőle az a kis fogaskerék alakú és méretű kupak, már nem annyira.
Megadom neki a négyest.

Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance Hajfesték

Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance Hajfesték
2021. február 9.

Lehet, hogy megváltozott az összetevőlista, a dobozon teljesen más szerepel, mint itt, és sajnos rezorcinol is van benne, épp az, amit szerettem volna elkerülni. Egyébként szépen színez, valóban kopik, és nem lenő. Viszont az ősz szálakról (szerencsére még nem sok van) pár mosás után lejön a szín, az előhívó viszont kiszívja a hajam eredeti sötétbarna színét, és ott állok megint egy ronda vörösesbarnával.
Ráadásul az előhívő 1l-es, túl nagy adag.
Nem ajánlom.

Trend It Up Sheer Nude Alapozó

Trend It Up Sheer Nude Alapozó
2021. január 24.

Matt, de nem az a szárazan-porosan-öregítősen matt, tényleg van egy kis természetes fénye. Épp azért kerestem új alapozót, mert a matt cuccaim valahogy nem mutatnak most szépen a bőrömön, hidratálás és primer ide vagy oda. Ezt már régebben kinéztem, csak elcsábultam az állványnál, és Essence-t vettem - kár volt, tegyem hozzá.
Ez az alapozó könnyed, épp olyan folyós, amilyennek szeretem, ujjal is szépen el lehet oszlatni, nem csíkos, nem foltos, púderrel fixálva szép marad (nyilván 16 órákat nem bír, de ez nem is az a kategória - ha tartósabb smink kell, keverek hozzá a másik alapozómból, az Anti-Blemish-ből).
Tény, hogy nincs belőle színválaszték, de lássuk be, a drágább drogérás/ gyógyszertári alapozók sem 10-15 árnyalatban kaphatók (és egyébként épp az Anti-Blemishből is csak 4 van) - ha nagy színválasztékot keres valaki, akkor pláza, tanácsadónők, és ötször ennyibe kerül :) Nekem sem stimmelt az először választott szín, másnap visszamentem a sötét árnyalatért, hogy keverjem az elsővel, de így pont jó lett, és még mindig nem hagytam ott tizenezret, ugye.
Összegezve: nagyon elégedett vagyok vele!
Ha nem okoz pattanásokat vagy mitesszereket, a kedvencemmé lép elő, legalábbis télre, mikor szárazabb a bőröm.