ilditoth

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream

Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream
2019. augusztus 20.

Szépek az összetevői, kellemesen hidratálja a szemem alatti részt, de ennyi. Egy dm-es szemkrémnél nem nyújt nagyobb élményt, és nem is hatásosabb, összetevők ide vagy oda. Nyilván nem egy krém mulasztja el a ráncokat, a karikákat és a duzzanatokat, ez nem reális elvárás, ehhez plasztikai sebész kell, de ennyi pénzért többet vártam volna... sajnos, megint bedőltem.
Nagyon nagy hátránya, hogy baromira csípi a szemem, ha kicsit közelebb kenem a szempillák tövéhez, de ugye itt is vannak ráncocskák, kellene itt is a hidratálás.
Szóval nem rossz, de a teljesítményéhez képest drága, ezért lepontozom.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló

La Roche-Posay Toleriane Ultra Éjszakai Arcápoló
2019. július 19.

Egyre szárazabb a bőröm, és már nem csak vízhiányos, szerintem. Erre a krémre esett a választásom, pont a minimál összetevőlista miatt, és mert nincs benne kókuszolaj vagy származéka, viszont mutatóban egy kis peptid igen. Szeretem, de valóban nem túl gazdaságos, nekem a 3 pumpányi sem mindig elég... de legalább nem üt ki.
Szerintem éjszakai krémnek megtartom ezt, max valami peptidekkel még felturbózom.
Megadom az 5 csillagot, mert bár drága (hehe, mihez képest?), nekem megérte. Mondjuk csodaszernek azért nem nevezném.

Thefaceshop Dr. Belmeur Clarifying Moisturizer

Thefaceshop Dr. Belmeur Clarifying Moisturizer
2019. július 19.

Szokatlanul nagy kiszerelés, és bár többet is kell használni belőle, mint amit megszoktam, jó sokáig elég lesz. Egyébként könnyű, géles krém, gyorsan beszívódik. Én reggel használom, és C-vitaminos szérummal keverem, a kettő hagy egy kis fényes réteget az arcomon, de utána a fizikai fényvédő lemattítja.
Nem nagyon való annak, akinek nagyon érzékeny a bőre, tele van növényi kivonatokkal és illóolajokkal (egyébként az illata egyáltalán nem erős), de szerencsére engem nem bánt.
Nem hiszem, hogy a pattanások kialakulását megelőzné, erre szerintem semmi nem képes, de jól hidratál, és jó árban van.