ildyy

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Max Kapszula

Magic Hair Max Kapszula
2020. december 30.

Éhgyomorra, közvetlen reggeli előtt veszem be, így nem vagyok tőle rosszul. Három hónapig semmit nem csinált, a negyedik hónaptól szépen elkezdtek nőni a hajak. Egy éves kúrát kaptam ajándékba, az egy év elteltére a hajszerkezetem sokat javult, és sok-sok babahajam lett. Csodaszernek nem tudom hívni, a fodrászom vágása után több erőre kapott a hajam, mint a vitamintól, de mindenképp segített.

Alverde Folyékony Szemhéjtus

Alverde Folyékony Szemhéjtus
2020. december 30.

Én évek óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű vele dolgozni, az állag és az ecsetkialakítás miatt is. Színe szép mélyfekete, és hihetetlenül tartós - nekem sokkal tartósabb, mint egy nem natúrkozmetikum, illetve, több bio tussal próbálkoztam, nem értek a nyomába. Buli alatt sem mászik el, nagyon megbízható. Ára is jó, és minden DM-ben kapni.

La Roche-Posay Toleriane Hab Állagú Mattító Alapozó

La Roche-Posay Toleriane Hab Állagú Mattító Alapozó
2020. december 30.

Mattít, ez igaz. Gyenge fedést ad, cserébe annyira természetellenes színe van, az összes verziónak, hogy keverni kell másik alapozóval. Valóban nem okoz újabb pattanásokat, és nem érzékenyít, de ennyi pénzért más is mattít, ami nem komedogén.

1 MÁRKA