ildyy

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dermaflora Argan Oil Gél Stift

Dermaflora Argan Oil Gél Stift
2018. július 11.

A Dermaflora dezodorokkal elégedett vagyok (de van olyan, hogy sajnos váltogatnom kell, mert hozzászokik a bőröm..)Alapvetően nem kedvelem a gél stifteket. Nagyon nem. Le volt árazva, így úgy döntöttem, adok neki egy esélyt, hiszen szeretem a márkát. Hát, nem bántam meg!
Isteni illata van, nagyon jó az állaga. Várni kell amíg megszárad, én fél órát is vártam, de így tényleg semmi nyomot nem hagyott. Nagyon jó védelmet nyújt, a finom illat nap végén is él. Frissen borotvált bőrre sem csíp. Én nagyon megszerettem!

Oriflame Giordani Gold Manikűrkészlet

Oriflame Giordani Gold Manikűrkészlet
2017. december 29.

Ajándékba kaptam, már nem gyártják, ha jól tudom. Kár, mert nagyon elegáns, szép darab, tényleg nagyon igényes a külseje. Picit talán nagy, de azért még pont elfér a kistáskákban is. A benne lévő dolgok mindegyike nagyon igényes, a tokhoz igazodván arany borítással. És, ami számomra fontos, hogy az olló és a szemöldökcsipesz minősége is magas szintű, tehát nem ez az utazós gyengébb verzió, hanem tényleg mindkettő jól teszi a dolgát.

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal

Alverde Testápoló Csoki- és Chiliillattal
2017. december 21.

Könnyen kenhető testápoló. Nagyon jól hidratál, hamar beszívja a bőröm, használata után nem ragadok, hál istennek. Illata nem hivalkodó, éppen csak alig érezni a felkenés után, de ez pont kellemes szerintem. Már használom pár napja, érzékeny bőröm nem pattog ki tőle, ez külön plusz pont. A termék és az ajándékcsomagolás is nagyon jól sikerült, szerintem, de a beltartalma is kiemelkedő lett :)