Illa

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Oriflame The One 5-In-1 Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5-In-1 Wonder Lash Szempillaspirál
2019. november 1.

Jelenleg a kedvenc szempillaspirálom. Mindent tud, amit egy spiráltól várok: gyönyörűen ívelt, szétválasztott pillák, dúsít is (bár talán ezt az ígéretét tartja belegkevésbé), tartós, semmi pergés. Valóban érdemes cikk-cakk mozgással felvinni, úgy sokkal látványosabb. És mindezek tetejébe még olcsó is (akcióban 1000 Ft). 100%, hogy újraveszem.

Skinfood Tomato Jelly Tint Lip

Skinfood Tomato Jelly Tint Lip
2019. október 31.

Ha még tartósabb lenne, megkapná az 5 csillagot. Én nem nevezném lip tint-nek, inkább színezett ajakápoló. Viszonylag jól hidratál, de egyelőre nagy hidegben még nem volt lehetőségem tesztelni. Mindenestre az árát biztosan megéri.

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2019. október 19.
(!)

Tesztelésre kaptam, melyet ezúton is köszönök.
Sajnos nem győzött meg, pedig nem bántam volna, ha megtalálom a natur deók Szent Grál-ját. Egyrészt a nehezen kenhető, kemény állag okoz nehézséget (borotválás után e miatt lehetetlen a használata), másrészt az nem tetszik, hogy foltot hagy a ruhán.
Azt nem tudom, hogy nyári kánikulában hogy teljesít, viszont a vénasszonyok nyarán szuperül megállta a helyét. Kiemelkedően jó a hatásfoka (nemcsak a natur deókkal összehasonlítva).
Azonban az említett negatívumok miatt sajnos nem lesz állandó lakó a fürdőszobámban. :-(