Illa

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nanolash Szempillanövesztő

Nanolash Szempillanövesztő
2021. május 7.

Évek óta használom, maximálisan elégedett vagyok vele. Nem okozott sem gyulladást, sem allergiás reakciót. A hosszú és erős szempilláimat viszont ennek a terméknek köszönhetem. Annyira látványos, hogy rengetegen megkérdezték már, hogy műszempilla-e. Nagyon szeretem, nem váltanék másra.

Mizon Peptide Ampoule Cream

Mizon Peptide Ampoule Cream
2021. május 3.

Jelenleg (tavasz) éjszakai krémnek kiválóan megállja a helyét. Egyelőre nem érzem soknak, jól felszívódik. A többlépéses rutinom utolsó tagjaként egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele. Szerintem nyárra sok lesz, de akkor úgyis csak könnyű lotion-t vagy valamilyen gél-krémet tudok elviselni magamon, még éjszakára is. Valószínűleg nem utóljára vásároltam meg. A hatása - remélhetőleg - hosszú távon mutatkozik majd meg.

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2021. május 3.

Ez 1 szuper cucc! Többféle márka arclemosó olaját próbáltam már, és ez az egyik kedvencem. (A másik a Kose.) Viszonylag tömény, de én pont ezt kedvelem benne. Ráadásul nagyon kedvező az ára is. Amint lesz lehetőségem, ismét beszerzem.
Update: a Kose mégiscsak alaposabb a sminklemosásban. Ha ezt használom, sajnos több festék marad a szememen. A szemplillaspirállal nem birkószik meg maradéktalanul. Ezért leveszek 1 csillagot. Még mindig szeretem, de nem abszolút kedvenc.