illesjulia

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Shiseido Refining Moisturizer Enriched

Shiseido Refining Moisturizer Enriched
2016. március 21.

Sokáig gondolkodtam, hogy belevágok, kidobom az ezer féle különbözö arcápolási terméket, és elkezdek következetesen egy termékcsaládot használni. Körülbeül három - négy hónapja rávettem magam, és a Shiseido Ibuki mellé tettem le a voksom borsos ára ellenére. Eddig pozitívak a tapasztalataim, ez a krém nekem nagyon bejött, nem túl zsíros, azonban megfelelöen hidratál :) Nem bántam meg a befektetést, mert eddig ez a legjobb termékcsalád amit használtam, és ha vki ügyesen használja akkor elég sokáig kitart - ami kissé kompenzálja a borsos árat. Ez utóbbi miatt csak 4 csillag.

Shiseido Ibuki Softening Concentrate

Shiseido Ibuki Softening Concentrate
2016. március 21.

Sokáig gondolkodtam, hogy belevágok, kidobom az ezer féle különbözö arcápolási terméket, és elkezdek következetesen egy termékcsaládot használni. Körülbeül három - négy hónapja rávettem magam, és a Shiseido Ibuki mellé tettem le a voksom borsos ára ellenére. Eddig pozitívak a tapasztalataim, ez a softener nekem nagyon bejött, nem csíp, irritál vagy hasonlók :) Nem bántam meg a befektetést, mert eddig ez a legjobb termékcsalád amit használtam, és ha vki ügyesen használja akkor elég sokáig kitart - ami kissé kompenzálja a borsos árat. Ez utóbbi miatt csak 4 csillag.

Shiseido Purifying Cleanser

Shiseido Purifying Cleanser
2016. március 21.

Sokáig gondolkodtam, hogy belevágok, kidobom az ezer féle különbözö arcápolási terméket, és elkezdek következetesen egy termékcsaládot használni. Körülbeül három - négy hónapja rávettem magam, és a Shiseido Ibuki mellé tettem le a voksom borsos ára ellenére. Eddig pozitívak a tapasztalataim, ez a tiszító hab kicsit krémes állagú de abszolút jól habzik, nem csíp, irritál vagy hasonlók :) Nem bántam meg a befektetést, mert eddig ez a legjobb termékcsalád amit használtam, és ha vki ügyesen használja akkor elég sokáig kitart - ami kissé kompenzálja a borsos árat. Ez utóbbi miatt csak 4 csillag.