ilovex

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Maxi Blush

Rimmel Maxi Blush
2019. október 2.

Te szent ég! Mikor megláttam az üzletben a 05 Rendes-Vous árnyalatot, azt hittem lehidalok a gyönyörtől. Fantasztikus a színe, igazi mélybordó. Na mondom engem nem érdekel, tuti hogy megveszem majd max elhasználom valamire, ha túl sötét. Otthon kipróbáltam, tökéletes. Nagyon nagyon picit kell csak belőle felvinni az ecsetre mert iszonyat módon pigmentált és a bohóc effektus hamar elérhető. Viszont ha megtanulja az ember kezelni, nagyon jó kis pirosító lesz belőle. Meg van már 1 éve, nyárra kicsit sötétnek éreztem, így maradok a tavasz-ősz-téli használatánál. :D Imádom, nem hiszem hogy valaha elfogy, de ha igen, tuti hogy újraveszem.

Oriflame Essentials Többfunkciós Krém Kókuszvízzel

Oriflame Essentials Többfunkciós Krém Kókuszvízzel
2019. május 12.

Jaj hogy én ezt mennyire szereteeeeeeeem! :3 Imádom a kókuszos illatokat, és ennek pontosan olyan illata van mint egy kókusznak. Semmi műillat. A kezemre és a könyökömre szoktam használni (rettentően kevés elég belőle), nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nagyon jól hidratál. Bejövős, ajánlom! :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2019. május 12.

Imádtam! A rettentően kiszáradt, kicserepesedett ajkaimat pikkpakk helyretette. Napközben is használtam, viszont éjszakára mindig jó vastagon bekentem vele a számat. :D Csodaszer, ajánlom mindenkinek!