iloveyoued

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 8.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. június 10.

Nem is értem miért csak most írok véleményt erről a krémről. Körülbelül 5 éve használom ezt a terméket kisebb kihagyásokkal, amit utána meg is bánok. Kombinált,vízhiányos,mitesszeres, ha nem figyelek oda rá egy kicsit már borzalmas bőröm van, de ez egy csoda. Reggelente használom, illetve nyáron este is ezt szoktam,mert olyankor elég egy lightosabb hidratáló a szérumok mellett. Kordában tartja a bőröm,kellemes viselet,lehet rá sminkelni, légyszi sose szüntessék már meg, mert akkor nagyon nagy bajba leszek 😄 Rendszeresen eljátszottam az ára miatt(amit amúgy teljes mértékben megér,csak spúr vagyok) hogy nem vettem újra és voálá 1 hónap és ugyanolyan borzalmas volt a bőröm ahogy nem használtam.Újravettem és 2 hét alatt csoda történik.😄 Imádom,ha lehetne egy krém amit egy lakatlan szigetre vihetnék az ez lenne 😄

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. február 20.

Lassan 1 hónapja használgatom.
Pozitívumok:
-rengeteg színben elérhető, az én hulla színemnek is (fair árnyalat)
-jó textúrája van,könnyen felvihető
- szép a finish
-nem leszek pattis tőle,pedig nagyon nehéz eset a bőröm (kombinált/zsíros)
Negatív:
-kiemeli a szárazabb részeket,hiába hidratálsz alá
-ha lightosan viszed fel nincs maszk érzés, de ha tényleg raksz a fejedre érezhető :(
-közel nem full coverage
Viszont még igy is megadom a 4 csillagot, én is a Lancome teint ideal 010-et hasznalom mellette,kiveve telen,mert olyankor sotet nekem :( azt nem veri, de egy olcsóbb opciónak teljesen jó! 😊

Yves Rocher Nude Alapozó Ecset

Yves Rocher Nude Alapozó Ecset
2019. február 1.

Pupa BB krémét szoktam vele felvinni a mindennapokra. Teljesen meg vagyok vele elégedve, 2ezert forintért főleg. Nagyon szépen el lehet vele dolgozni egy folyékonyabb terméket foltok/csíkok nélkül pillanatok alatt :) egy masszívabb alapzóval már nehezebben bírkózik meg, de nekem még így is 5*