imbeth

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. október 16.

Krémmánia Facebookos megosztás miatt figyeltem fel rá, szóval nagyon friss az élmény, de tetszik. Kicsit az illata nem kedvencem és túl erős is, illetve csípi a kiszáradt kezemet, ennek ellenére az állaga nagyon!!! megnyerő, rendkívül kellemes érzés bekenni vele a kezem, jól hidratál, szóval nem bántam meg a megvásárlását. Újra az illata miatt nem venném talán, őszintén piszkálja az orromat az erőssége, másnak működhet.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. augusztus 6.

A nagyszerű vélemények miatt vettem meg a terméket, azonban iszonyatosan éget. Rövid volt a pályafutásunk együtt, kuka. :(

Dora Natura Tahiti Liliom Aromaterápiás Natúr Testvaj

Dora Natura Tahiti Liliom Aromaterápiás Natúr Testvaj
2020. április 10.

A 13 eszencia után nagyon szerettem volna szeretni, de óriási csalódás volt.
Hát ez mi?
A szép csomagoláson kívül meg a szép összetevőkön kívül, csak ezért a két csillag.
Mert nem testvaj ez tuti... TÉNYLEG SEMMI NEDVESSÉG BENNE!!! Ezt értsd úgy, hogy sajnos már olvastam a korábbi véleményt és zuhanyzás után mielőbb próbáltam bekenni magam vele.. lehetetlen. Talán télen, amikor vizes is marad az ember bőre...
Kinyitottam a csapot a kezemre és azzal próbáltam belenyúlni végül a dobozba, hát nem volt túl guszta.
Sose hittem volna, hogy ezen fogok panaszkodni testvajnál, de tegyetek bele vizet könyörgöm!!
Most mit kezdek ezzel??
Ja és hol van az az aromaterápiás csoda illat, ami be lett ígérve?

Röviden: :(((((