imcsi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Forchics Forbrow Eyebrow Enhancing Serum

Forchics Forbrow Eyebrow Enhancing Serum
2020. március 25.

Azért döntöttem úgy, hogy feltöltöm ezt a terméket, mert nekem nagyon bevált. Bárcsak lehetne ide képet is feltölteni az eredményről! Soha nem volt dús a szemöldököm, ráadásul fiatal koromban, a 2000-es évek elején nagyon vékonyra szedtem. Kb. 12 éve visszanövesztettem, és a formája teljesen rendben van azóta, viszont még mindig nagyon ritka, ki sem merek menni az utcára, ha nincs kifestve. A ricinusolajról sokan áradoznak, hát nekem az semmit nem csinált sajnos, azért próbáltam ki ezt. Két hónapja használom, és elképesztő, hogy mennyi új szemöldököm nőtt azóta! Az az érdekes, hogy amikor 12 éve visszanövesztettem a szemöldököm, akkor az alapformán kívül egyetlen kósza szál sem nőtt vissza, szóval azóta egyáltalán nem kell szednem. Most viszont még azok is nőttek, nem is kevés!!! Aki kipróbálja, az kb. 8 hét után számítson igazán látványos eredményre. Egy adag kb. 3.5 hónapra elég. Amikor befejeztem a használatát, utána kb. 2 héttel már láthatóan kevesebb szemöldököd volt.

Most viszont a sok jó mellett mondom a furcsa dolgokat:
1. Kaliforniai cégnek hirdetik magukat, de a csomag érdekes módon Hong Kongból érkezett. Hirtelen felindulásból rendeltem meg úgy, hogy előtte nem olvastam utána az interneten. Nekem az ég világon semmi gondom nem volt vele, másfél hét alatt épségben megérkezett a csomag, viszont utána sok panaszt olvastam, hogy pl. valaki nem kapta meg, a pénzt viszont nem utalták neki vissza.
2. Mégis milyen INCI összetevő az, hogy "Active factor"??? (Itt a krémmánián nem szerepel -mivel nem egy valódi összetevő-, de a weboldalukon igen.) Meg azt is imádom, hogy odaírják, hogy natural így, natural úgy, és közben tele van kémiai összetevőkkel.
3. Azt is olvastam, hogy a weboldalukon azért olyan jó az értékelése a terméknek, mert a negatív értékeléseket kitörlik.

Ezeket le akartam írni, mert jó tudni vásárlás előtt, de ennek ellenére ismétlem, hogy az én szemöldökömmel csodát tett.

UPDATE: Úgy döntöttem, hogy egy népszerű európai márkát is kipróbálok, amiben bimatoprost van, mert azt egyszerűbb és sokkal gyorsabb beszerezni. Hát, sajnos közel sem olyan jó, mint a Forchics... 4 hónapja használom folyamatosan (már a második adagnál járok), de sokkal kevesebb szál szemöldököm van, mint amennyi a Forchics szérummal volt. A szempillákra viszont nagyon jó ez az európai.

Zenna Hajbalzsam Normál-Száraz Hajra Jojoba Olajjal

Zenna Hajbalzsam Normál-Száraz Hajra Jojoba Olajjal
2019. november 16.

Nagyon sokszor szoktam elégedetlen lenni a balzsamokkal, de ezt imádom! A hajamat szépen ki lehet fésülni utána, valamint nem szárad ki nagyon két mosás között, pedig általában elég szárazak a hajvégeim. Szoktam hozzá keverni egy kevés jojoba olajat használat előtt.

Zenna Sampon Problémás Hajra Koffein-Keratin-Rozmaring

Zenna Sampon Problémás Hajra Koffein-Keratin-Rozmaring
2019. november 16.

Nemrég kezdtem el használni, de már most imádom! A rozmaringot mindig is nagyon szerette a hajam, szóval örülök, hogy ebben a samponban van. Gyengéd, de jól tisztít, nem is kell duplán mosnom, hogy kihozza a ricinus olajat a hajamból. Hagyni szoktam a hajamon pár percet állni, mielőtt leöblítem. Nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam, és simán bírja egy hétig két mosás között.

1 MÁRKA