imcsi

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Forchics Forbrow Eyebrow Enhancing Serum

Forchics Forbrow Eyebrow Enhancing Serum
2019. szeptember 30.

Azért döntöttem úgy, hogy feltöltöm ezt a terméket, mert nekem nagyon bevált. Bárcsak lehetne ide képet is feltölteni az eredményről! Soha nem volt dús a szemöldököm, ráadásul fiatal koromban, a 2000-es évek elején nagyon vékonyra szedtem. Kb. 12 éve visszanövesztettem, és a formája teljesen rendben van azóta, viszont még mindig nagyon ritka, ki sem merek menni az utcára, ha nincs kifestve. A ricinusolajról sokan áradoznak, hát nekem az semmit nem csinált sajnos, azért próbáltam ki ezt. Két hónapja használom, és elképesztő, hogy mennyi új szemöldököm nőtt azóta! Az az érdekes, hogy amikor 12 éve visszanövesztettem a szemöldököm, akkor az alapformán kívül egyetlen kósza szál sem nőtt vissza, szóval azóta egyáltalán nem kell szednem. Most viszont még azok is nőttek, nem is kevés!!!

Most viszont a sok jó mellett mondom a furcsa dolgokat:
1. Kaliforniai cégnek hirdetik magukat, de a csomag érdekes módon Hong Kongból érkezett. Hirtelen felindulásból rendeltem meg úgy, hogy előtte nem olvastam utána az interneten. Nekem az ég világon semmi gondom nem volt vele, másfél hét alatt épségben megérkezett a csomag, viszont utána sok panaszt olvastam, hogy pl. valaki nem kapta meg, a pénzt viszont nem utalták neki vissza.
2. Mégis milyen INCI összetevő az, hogy "Active factor"??? (Itt a krémmánián nem szerepel -mivel nem egy valódi összetevő-, de a weboldalukon igen.) Meg azt is imádom, hogy odaírják, hogy natural így, natural úgy, és közben tele van kémiai összetevőkkel.
3. Azt is olvastam, hogy a weboldalukon azért olyan jó az értékelése a terméknek, mert a negatív értékeléseket kitörlik.

Ezeket le akartam írni, mert jó tudni vásárlás előtt, de ennek ellenére ismétlem, hogy az én szemöldökömmel csodát tett.

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna

Khadi Hajfesték Por - Sötétbarna
2019. szeptember 28.

SZEMÖLDÖKÖSÖK! Csak szólok, hogy ez egy nagyon jó természetes alternatívája a kémiai tartós szemöldökfestékeknek! Nekem azoktól nagyon durván hullott az amúgy is ritka szemöldököm, azt pedig már untam, hogy minden egyes reggel meg kell őket rajzolnom, szóval elkezdtem utánanézni, hogy milyen természetes festéket tudnék használni. Ez a szín tökéletes középbarna hajhoz, nem túl sötét. Ecsettel szoktam felvinni nagyon vastagon, és kb. 1-1.5 órán keresztül hagyom fent. Könnyű vele bánni, a bőrt nem fogja meg, a szemöldökön pedig nekem 1 hét után kezd halványodni a színe.

Fitocose Azulene Tisztítógél

Fitocose Azulene Tisztítógél
2019. szeptember 28.

Szerintem ez a legjobb lemosó! Szappanmentes, ezért nem habzik, de ennek ellenére alaposan eltávolítja a sminket és minden mást, utána pedig szép puha lesz a bőr. Én ezelőtt évekig natúr szappannal mostam az arcom, de attól borzasztóan zsírosodott a bőröm. Amikor váltottam erre, akkor már pár napon belül nagy volt a változás, azóta sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm nap közben. Csak ajánlani tudom!

1 MÁRKA