Iminbeauty

Regisztráció dátuma: 2017. december 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. december 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Rituals Fleurs de l'Himalaya EDP

Rituals Fleurs de l'Himalaya EDP
2019. június 6.

Maga a tavasz illata! Tökéletes illatkombináció, ha szereted a virágos, de nem túl édes parfümöket.
Egy parfümnél nehéz pontosan meghatározni így próbáltam összeszedni mai az amit ad és mi az amit nem.
Illatjegyei: növényes, citrusos, virágos, rózsás, friss. Elegáns, egyedi, nőies, luxus, hosszan-tartó illatot ad.
Amit ne várj tőle: ez a parfüm nem túl édes, férfias, cukorkás, lányos, olcsó, testes vagy nehéz illat.

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach
2019. június 6.

Nálam nagyon nem vált be. Annyira, hogy a márkából sem szeretnék többet vásárolni.
Nagyon ötletes csomagolás, az átlátszó crytal belső is jópofa de a használat utáni eredmény katasztrófa.
Télen kezdtem használni, bár nem kifejezetten száraz az ajkam, nagyon megtetszett mivel adott egy enyhe csillogást. Sajnos két nap után, darabokban vált le a bőröm. Minél többet használtam annál rosszabb lett az eredmény.
Használat közben sajnos rájöttem, hogy a formája sem előnyös , mert egy boríték táskába már nem tudom betenni.
Én nem ajánlom megvételre.

Borotalco Original Tusfürdő

Borotalco Original Tusfürdő
2019. június 6.

A deo után a tusfürdőt is megvettem. Nagyon szeretem. Jól habzik, nagyon kellemes utóillata van. Nem túl nőies, inkább tisztaság illata miatt uniszexnek ítélem. Selymesen puha lesz a bőr tőle.
Ha tusfürdő akkor csak ezt! Ráadásul létezik különböző illatokban is. Én a vaníliásat is próbáltam és imádtam.
Reális az árazása, ami megint csak plusz pont.