Iminbeauty

Regisztráció dátuma: 2017. december 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. december 16.
Bőrprobléma: Bőröregedés

100 BON Mimosa & Héliotrope Poudré

100 BON Mimosa & Héliotrope Poudré
2019. november 18.

Csupa természetes alapanyag és ennek ellenére, kellemes kissé krémes és tartós illat. Ha szeretnék se tudnék kevesebbet adni, mint 5 csillag. A márka többi illatát is érdemes végigpróbálni főleg bőrön, de kifejezetten ezt a MIMOSA & HÉLIOTROPE POUDRÉ-t merem ajánlani.

Jo Malone Blackberry & Bay

Jo Malone Blackberry & Bay
2019. november 18.

Én a forgalomból kivont Gucci II-t keresvén találtam erre az illatra ajánlás útján. Nincs okom panaszra, egy nagyon minőségi és kellemes illat. Nálam csupán azért nem kap 5 csillagot mert egy nagyon picit extrát hiányolok, de ha valaki szereti a black berry illatot akkor nem fog csalódni. Elragadó és tartós.

Tresemmé Voluminous Lock Dry Shampoo Száraz Sampon

Tresemmé Voluminous Lock Dry Shampoo Száraz Sampon
2019. november 18.

Végre egy 5 csillagos száraz sampon, Állagát, árát, minőségét, összetételét és illatát tekintve is 5*. Bárhol jártok a világban ne habozzatok megvenni. Elérhető áron kínál a márka egy olyan száraz sampont ami valóban tartást ad a hajnak, nem lesz viszkető érzésed (bár én ügyeltem arra hogy a fejbőrömre ne fújjam), finom az illata, egész nap tart és nem hagy nyomot.
A sok csalódás után nem hittem, hogy lesz még olyan száraz sampon ami ennyire jó, ráadás képen az összetevői sem csupa káros anyagok. Szívből ajánlom.