imjohi

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancome Idole L'intense EDP

Lancome Idole L'intense EDP
2021. április 8.

A sima Idole-lal kezdtem, majd mikor elfogyott, erre váltottam. Kicsit tartósabb, de az original Idole illata jobban tetszett egy fokkal😕 Magával az illattal nincs baj, de mivel van összehasonlítási alapom, ezért az Intense 4*az eredeti Idole 5*

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2021. április 8.

Egy szóval imádom! Legjobb vétel volt😍

UPDATE: Már 3x-ra veszem újra! Egy ideig 2D-s műszempillám volt, viszont visszatértem erre a spirálra, és egyátalán nem hiányzik a műszempilla! Gyönyörűen dúsítja, hosszabbítja és szétválasztja, az amúgy szögegyenes pilláimat!! Arról nem is beszélve, hogy a göndörség egész nap megmarad. Még mindig mádom❤️

Essence Awesometallics Instant Volume Boost Mascara Smudge-Proof and Intense Black

2017. november 4.

Lányok! Én tipikusan a rövid és nem igazán ívelt szepillájú csajok táborát erősítem, sajnos... DE ez a szempillaspirál maga a MEGVÁLTÁS! Idáig a napi rutinom a szempillagöndörítés és további 2 fajta szempillaspirálból állt, viszont ez a szempillaspirál göndörítés nélkül is fantasztikus!!! I-M-Á-D-O-M! Én nem gondoltam volna, hogy egy 1100ft-os spirál ezt fogja művelni a szepilláimmal! Teljes szívemből ajánlom mindenkinek!😍