Imo

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zenna Csalános Szilárd Sampon

Zenna Csalános Szilárd Sampon
2020. május 5.

Egyszerűen imádom <3
Már majdnem egy éve használom, (hosszú, dús, könnyen zsírosodó hajam van), és azóta nem is akarok más sampont kipróbálni.
Nagyon jó az ára, és nálam heti 1-2 mosással is kitart 3 hónapig (szerintem 500 Ft/hó egyáltalán nem vészes).
Sokkal lassabban zsírosodik a hajam, mióta használom, puhább és erősebb is lett. A szuper INCI és a környezetbarát forma csak hab a tortán :)

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2019. április 21.

Ajándékba kaptam és meglepett, hogy mennyire illik hozzám az illata. Finom, nekem púderes jellegű. Úgy érzem jóban leszünk egymással 😍 azért nem kap öt csillagot, mert a tartóssága még tesztelés alatt van.

Update: Harmadik éve veszem újra, hihetetlen tartós az illata, és egyetlen fújás elég belőle. A nap során nagyon szépen változnak az illatjegyei ❤️ A szívemhez nőtt.

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. április 10.

Barátomnak választottam, gondoltam hátha kellően hidratálja az amúgy érzékeny ekcémás bőrét. Külön szempont volt, hogy legyen benne valamennyi fényvédő is, szóval rögtön megtetszett az SPF meg bőrbarát pH ígérete. Több mint két hónap használat után merem kijelenteni, hogy újra fogom venni neki, ugyanis rajong érte. Nagyon érzékeny bőre van, és elmondása szerint egyáltalán nem csípi a krém, kevés is elég belőle, és a használata óta (esténként kenekszik☺️) nem jött elő az ekcémája sem. Az állaga elég jól kenhető, de nem nehezíti el a bőrt. És finom az illata ❤️ Ár érték arányban verhetetlen, jár az öt csillag.