Imo

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2019. április 21.

Ajándékba kaptam és meglepett, hogy mennyire illik hozzám az illata. Finom, nekem púderes jellegű. Úgy érzem jóban leszünk egymással 😍 azért nem kap öt csillagot, mert a tartóssága még tesztelés alatt van.

Update: Harmadik éve veszem újra, hihetetlen tartós az illata, és egyetlen fújás elég belőle. A nap során nagyon szépen változnak az illatjegyei ❤️ A szívemhez nőtt.

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. április 10.

Barátomnak választottam, gondoltam hátha kellően hidratálja az amúgy érzékeny ekcémás bőrét. Külön szempont volt, hogy legyen benne valamennyi fényvédő is, szóval rögtön megtetszett az SPF meg bőrbarát pH ígérete. Több mint két hónap használat után merem kijelenteni, hogy újra fogom venni neki, ugyanis rajong érte. Nagyon érzékeny bőre van, és elmondása szerint egyáltalán nem csípi a krém, kevés is elég belőle, és a használata óta (esténként kenekszik☺️) nem jött elő az ekcémája sem. Az állaga elég jól kenhető, de nem nehezíti el a bőrt. És finom az illata ❤️ Ár érték arányban verhetetlen, jár az öt csillag.

Balea Silky Diamond Deo Spray

Balea Silky Diamond Deo Spray
2018. november 21.

Az évek óta jól bevált Rexona Biorythm helyett vettem, bár az tökéletes minden szempontból, de szerettem volna elhagyni az alumínium sókat. Ez a kis baleás csoda nagyon jó árban van, finom illatú, nem hagy foltot, sokáig érezni, számomra az egyetlen szépséghibája, hogy nincs olyan jó izzadásgátló hatása mint a Rexonának. Mindenesetre sokáig elég lesz, és nagyon úgy néz ki hogy újravevős 😊 Még kísérletezgetek vele 😉

Update: Sajnos mégsem bírta a nyári hőséget úgy, ahogyan kellett volna, így kénytelen voltam visszatérni a Rexona termékeihez. Mondhatni a kánikulában megadja magát, így kb még fél flakonnal megvan, de nem tudom, hogy el fogom-e használni 😞