incifinc

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Natics Inca Régénérant Soft Hialuron Arckrém

Natics Inca Régénérant Soft Hialuron Arckrém
2019. január 19.

Kiváló minőségű, okosan összeállított hidratálóm pumpás kiszerelésű, 3 borsónyi adag elég az egész arc-nyak krémezésére. Kellőképpen folyós-krémes az állaga, szépen terül és pikk-pakk beszívódik. Még egy másik hidratálót is kenek a tetejére, mert ez nem elég egész napra, nekem picit húzódik alatta a bőröm, emellett önmagában használva fényes (nem csillogós), A termékcsalád C20 széruma után reggelente használom. Az illata nem csábos, de mivel bio termék, így el van nézve neki.

A'PIEU Power Block Tone Up Sun Cushion SPF50+ / Pa++++

A'PIEU Power Block Tone Up Sun Cushion SPF50+ / Pa++++
2018. december 30.

Nem matt, de nem is diszkógömb. Nagyon kiadós. Üde, természetes arcbőrt eredményez, nem ül bele a ráncokba. Az ujjammal viszem fel.

dr. Organic Bioaktív Méhpempő Öregedésgátló Kéz- és Körömápoló Krém

dr. Organic Bioaktív Méhpempő Öregedésgátló Kéz- és Körömápoló Krém
2018. december 29.

2017.Keresem azt a kézkrémet, ami: pigmentfolt eltávolításban, hosszan tartó hidratálásban, ránctalanításban toppon van. Ezzel vagyok a leginkább megelégedve.
Az összes kézkrém közül amit eddig használtam ez az, ami a legtovább kifejti a hatását hidratálásban, pedig sokszor mosok kezet. A pigmentfoltjaim világosodtak, de nem tűntek el.
Egyedül az illatát nem szeretem. Este, mikor aludnék a lehető legtávolabb kell tennem az orromtól.

2018.10.28. Hát újravettem. Kipróbáltam eddig sokféle kézkrémet, arckrémet, lábkrémet :), de ez a legjobb Nekem. Csináltak vmit az illatával, most nem taszít, de nem is kedvenc. Fel kell pontoznom, mert kategóriájában max.

2018.12.29. Sajnos le kell pontoznom. Bár az illatából visszavettek jelentősen, de a hatásosságából is.

1 ÖSSZETEVŐ