indiigo

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2021. november 11.

Tesóméknál kaptam "kölcsön", a sminket úgy hozza le, mint a kisangyal, viszont valamiért nekem borzasztóan csípi a szemem. Nekik bevált, nagy kiszerelés, sokáig elég, de érzékeny szeműeknek talán nem a legjobb választás.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. november 11.

Hisztis, allergiára hajlamos bőröm van, amivel örömömre egyáltalán nem veszett össze. Tisztít, hidratál, "mindenmentes", újravevős.

Update: oké, kicsit hosszabb használat után a tisztítást vissza kell vonnom, a sminket csak szétmaszatolja - csak ez eddig nem derült ki, mert meglehetősen ritkán sminkelek. Ettől függetlenül nem vonok le a csillagokból, mert a hidratáló hatását azért fel vélem fedezni (de legalábbis szárítani nem szárít) és valóban nem irritál, de tényleg nem egy extra cucc. Az "újravevősségét" még meggondolom azért.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2021. november 11.

Az előző lemosóm csak szétmaszatolta a sminket, ez viszont szépen leszedi. A sima rózsaszín micellás víz valamiért irritált, ez szerencsére nem, a szemkörnyéken semmit nem csinál a tisztításon kívül. Nekem az olajossága ellenére is inkább szárazon hagyja a bőröm, de kétlépéses tisztítás elsőjeként használom, meg hidratálok is utána, úgyhogy végülis mindegy. A célját jól szolgálja, az illata is kellemes.:)