indiigo

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2022. október 27.

Nekem nagyjából minden eddig próbált olaj ugyanolyan volt a hajamon, de ennek a legjobb az illata. 100 ml a világ végéig kitart a kulcscsont alá érő hajamra, szóval ár-érték arányban is baráti.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém
2022. október 27.

Szülinapomra kaptam (őszi gyerekként mindig fénypontom a sütőtökillatú szezon), félve kezdtem kenni, mert az utolsó body shopos kézkrémem úgy belobbantotta az ekcémám, hogy sírva mostam le. Szerencsére ez nagyon pozitív csalódás, fantasztikus édes illata van, ami sokáig meg is marad, és egyelőre szépen hidratál. Meglátjuk, hogy vizsgázik majd, ha bejön a tél, de bizakodó vagyok :)

Lactovit Lactooil Testápoló

Lactovit Lactooil Testápoló
2022. október 27.

Már egy ideje kerestem valamit, amivel kenhetem az ekcémára hajlamos bőrömet megelőző jelleggel, és erre esett a választásom. Minden zuhanyzás után használom, becuppan egy perc alatt, nem hagy zsíros érzetet, szinte rögtön öltözhetek is. Itthon kézmosások után a kezemre is nyomkodom, mert isteni illata van, a kicsi gyerekkorom egyik testápolójára emlékeztet. Praktikus a pumpás kiszerelés, igazából ez is döntő volt vásárláskor, mert nagyon utálok tubussal/kupakkal bajlódni krémes kézzel :D