Inez

Regisztráció dátuma: 2011. május 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. május 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Virde Barbadensis Aloe Vera Spray

Virde Barbadensis Aloe Vera Spray
2017. június 10.

Megsütötte a nap az arcom. Nagyon. Erdőben sétáltam az ebbel; tisztás, kis patak, madárcsicsergés, bárányfelhők, fűben hanyatt fekve égre bambulás, nyugalom. Vörös fej. Olyan vörös, hogy nem hittem a tükörnek, szinte világított a szemem. Soha még így nem jártam. A patikában nem kellett semmit sem mondanom, a gyógyszerész szó nélkül vette le a polcról ezt a kis sprayt. Hűsít, nyugtat, nem fájtam és nem hámlottam, Ez a "pöpec kis cucc" 😊 valódi csodaszer.
Ja, és igen: ritkán szoktam az összetevőket nézni, de ez tényleg "csak" aloe vera, semmi egyéb.

Lush Karma Solid

Lush Karma Solid
2016. október 25.

Kész, elvesztem. Végleg. Milliószor sétáltam el előtte mire engedtem, hogy a bőrömhöz érjen... Azonnal végem lett, egyetlen simítása elég volt, hogy rabul ejtsen. Teljesen oda vagyok meg vissza, a bal csuklóm az orromhoz nőtt miközben jobbommal a kis dobozkámat símogatom, bámulom révülten csodálva a Kincsemet - mert naná, hogy velem jött, egyetlen percet sem akarok többé nélküle tölteni,
Olyan régóta kerestem az új "bőrömet" akár az új életemet (egy másik illathoz írtak után...), és most végre újra nyitva a lelkem, és a szívem... A Karmám én vagyok. Néha nagyon fájdalmas, de gyönyörű az Élet!

Yellow Bloom Argán Olaj

Yellow Bloom Argán Olaj
2016. május 9.

A legcsodásabb kincse a hajamnak; ápolt, puha, fényes, és illatos lesz tőle. Vékonyszálú, sok, festett, tartás nélküli, vállig érő hajam van. A törölközőszáraz hajamba simítom, és hajrögzítő hab nélkül is tökéletesen tart a következő mosásig (3-4 nap), 2 hónapja használom töretlen imádattal, a flakon így kb. 8-10 hónapig lesz elég. Biztosan újra fogom venni, és újra, meg újra, meg újra...