infinitypurple

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2020. március 12.

Számomra ez az első olyan termék, amit nem tudok hova tenni. Mondhatni talán ez a leghíresebb a sok Farmasi termék közül, iszonyú nagy népszerűségnek és reklámnak örvend. Jobbnál jobb kritikákat olvasni róla Krémmánián kívül, ezért is lepődtem meg, amikor itt azt olvastam hogy "ragadt és/vagy hullott a haj, korpásodott a fej". Az 1-et fizet 2-t kap akció alkalmával csaptam le rá, de már az első flakon sampont nem tudtam aktívan elhasználni.
Eléggé hamar zsírosodós a hajam, ezért nagyon örültem hogy végre van egy olyan sampon, ami ezt csökkenti, nem beszélve a hajnövesztő és erősítő hatásáról. Puhább lett tőle a hajam, és mintha tényleg fel is gyorsította volna a növekedését. Viszont 2 hét után kezdődtek a problémák. Nekem is bekorpásodott tőle a fejbőröm, amivel már nagyon régóta nem találkoztam, illetve hatalmas mennyiségben elkezdett hullani a hajam, amivel pedig már jó ideje küzdök. Na ez a sampon meg aztán pláne rá segít. 1 hajmosás után hullik csak ki annyi hajszál, mint ami 4 nap alatt. Érdeklődtem is több ismerősömtől, hogy nekik hogy vált be, akik szintén csak panaszkodtak.
Valamilyen szinten nem lepődtem meg amikor nálam is előjöttek ezek a gondok, viszont nagyot csalódtam.
Nekem nem érte meg. És örülök hogy annyival megúsztam hogy csak korpás lett a fejem, nem pedig viszket.

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2019. december 29.

Általában nekem necces a parfümválasztás, nehezen találok olyat aminek különleges, számomra jó illata van. Ezt ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem! Kellemes, édes, virágos és citrusos illata van, több mennyiséggel sem kelt pacsuli szagot. Nem tömény, viszont tartósnak sem mondanám. Ennek ellenére gyakran használom, és már többen is megjegyezték hogy jól áll ez az illat.

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla
2019. október 21.

Az első szálas műszempilla amit be szereztem, de nem csalódtam. Időigényes a felrakása, ennek ellenére csodás végeredményt nyújt, jobban boldogulok vele mint egy sorossal. A csomagolása szokatlan és szerintem béna is, de a ragasztóval benne tényleg nem tudtam mihez kezdeni, vettem ugyanettől a márkától egy nagy kiszerelést, ami viszont szuper.
Összességben jó kis termék, és a pillák is jól bírják a strapát, sokáig újra használhatóak.

1 ÖSSZETEVŐ