infinitypurple

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2019. december 29.

Általában nekem necces a parfümválasztás, nehezen találok olyat aminek különleges, számomra jó illata van. Ezt ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem! Kellemes, édes, virágos és citrusos illata van, több mennyiséggel sem kelt pacsuli szagot. Nem tömény, viszont tartósnak sem mondanám. Ennek ellenére gyakran használom, és már többen is megjegyezték hogy jól áll ez az illat.

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla

Catrice Lash Couture Szálas Műszempilla
2019. október 21.

Az első szálas műszempilla amit be szereztem, de nem csalódtam. Időigényes a felrakása, ennek ellenére csodás végeredményt nyújt, jobban boldogulok vele mint egy sorossal. A csomagolása szokatlan és szerintem béna is, de a ragasztóval benne tényleg nem tudtam mihez kezdeni, vettem ugyanettől a márkától egy nagy kiszerelést, ami viszont szuper.
Összességben jó kis termék, és a pillák is jól bírják a strapát, sokáig újra használhatóak.

Gillette Satin Care Vanilla Dream

Gillette Satin Care Vanilla Dream
2019. október 21.

Az első borotvazselé amit ki próbáltam, és nem csalódtam!
A borotva szépen siklott rajta, a szőrszálakat hatékonyan le tudtam borotválni, és a bőrömön sem okozott irritációt, szép selymes lett tőle. Viszont az illatát egy idő után már túl töménynek éreztem, ennek ellenére 5 csillag. A kíváncsiságomból adódóan ezután be szereztem egy sárgabarackvirágos Isana borotvagélt, de kár volt, visszatértem ehhez, még ha ez drágább is.

1 ÖSSZETEVŐ