Ingi

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2021. április 23.

Tényleg szuper krém, végre valami, amitől nem zsírosodik be reggelre az arcom. Szép sima és puha lesz a bőr, a nyugtató hatását is érezni. Az egyetlen bajom vele, hogy konkrétan zsíroldó szaga van! Nem hiszem el, hogy másnál nem? :D Engem borzasztóan zavar. Csak emiatt meggondolom, hogy újraveszem-e... pedig végre egy igazán jó arckrém. Áh, idegesítő :/

Origins High-Potency Night-A-Mins

Origins High-Potency Night-A-Mins
2021. február 7.

Csodálkozva olvasom a véleményeket. Én próbát kaptam belőle, nemrég kentem fel. Borzasztóan erős citromos illata van! A férjem is egyből megjegyezte, hogy mi ez a szag :D Engem eléggé zavar. És a bőröm is nagyon kifenyényesedett... A hatása lehet, hogy jó meg minden, de...szerintem kidobom :(

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2021. január 30.

Kicsit dilemmában vagyok ezzel a krémmel. A fedése nagyon jó, a színe is passzol (fair), eloszlatni is könnyű. Akár csak ujjal is. Arra vigyázni kell, hogy egészen kevés is elég belőle, túl nagy mennyiségnél kezelhetetlenebb lesz (hm, mondjuk ez sok mindenre igaz :D). Ami még érdekes, higy citromos süti illata van :D
Kissé sűrűbb, nehezebb, mint a többi hasonló krémem. Azt viszont nem szeretem, hogy amikor felkenem, olyan zsíros hatása van, és egyáltalán nem mattít :/ A kombinált bőrömnek ez annyira nem nyerő. Abszolút kötelező a púder fölé. Az ára sem valami baráti...szerencsére csak egy travel sizet vettem 10 euróért, és most már tudom, hogy nem veszek nagy kiszerelést. Szóval nem rossz, de nem is holy grail.