Ingrid

F*ck Yeah Pretty Nails
Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

F*ck Yeah Pretty Nails
Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chanel N°5

Chanel N°5
2014. június 1.

Gyerekkorom óta, amióta csak megszimatoltam ezt az illatot az a kép volt a fejemben, hogy "igen, ilyen illatú A Nő". Nem tudom honnan ez a varázsereje és tisztában vagyok vele, hogy sokan túl tolakodónak és öregasszonyosnak találják, de szerintem ez nincs így, a titka talán az, hogy tudni kell viselni. Nem vagyok benne biztos, hogy nekem ez sikerült, viszont nagyon szeretem az illatát, számomra maga az üvegcsébe zárt magabiztosság. Leírhatatlan illatjegyekkel rendelkezik, azonnal felismerem, bárki is viseli.

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam

Olivia Natural Shea-vajas Ligetszépe Balzsam
2014. június 1.

Egyre több termékbe leszek szerelmes az Olivia Natural-tól, ez a balzsam is szinte azonnal belopta magát a szívembe. Az illata elég megosztó lehet, olyan kis fanyar, rózsaillatú, de én megbarátkoztam vele. Ebben persze az segített, hogy nagyon hatásos az extrémen kiszáradt bőrre, így főleg azoknak ajánlom, akik ekcémával küzdenek. Nagyon gazdag és tápláló balzsam, egy picit nehezen is szívódik be, de nagyon hatásos.

Max Factor Colour Elixir Gloss Szájfény

Max Factor Colour Elixir Gloss Szájfény
2014. június 1.

Egyből barátság alakult ki köztünk. Szeretem ezt a krémes-zselés állagát, ami az ajkakon nem alakul át valami ragacsos borzalommá, hanem tartja magát felkenve is. Az illata a juharszirupra hajaz, szerencsére felkenve már nem érződik, mert kicsit tolakodónak tartom. Én az Enchanting Coral árnyalatot választottam, szerintem ez inkább egy melegebb tónusú rózsaszín, a korallszín az én fejemben sokkal narancsosabb. Ezt leszámítva nagyon szép, pigmentált és fényes, egészen jól bírja a strapát. Az ajkaimat nem szárította ki, az egyetlen gond vele, hogy szerintem egy picit túlárazott. :)