Ingrid123

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ilcsi Retinal 0.05% Arckrém

Ilcsi Retinal 0.05% Arckrém
2024. február 22.

Néhány napja használom ezt a krémet, nagyon jók a tapasztalataim. Már az első használatkor feltűnt, hogy azonnal feszesíti a bőrömet. Nagyon jól hidratál, pedig nekem valóban elég száraz bőröm van. Biztos vagyok benne, hogy ez az érettebb bőr ápolószere (53 éves vagyok), de arra szerintem nagyszerű. Az apróbb ráncaim már most szinte eltűntek, és a mélyebbek is sokat halványodtak Kicsit erős az illata, de engem nem zavar, bár egy egyszerű "krémillat" jobban tetszene, mint ez az eléggé édeskés gyümölcsillat..Egyetlen apróság: nagyon óvatosan kell bánni az adagolásával, mert a kis pumpás adagoló (talán airless) megnyomásával sok krém kijön. Szóval csak gyengéden nyomkodd! Egyenlőre nagyon elégedett vagyok, később kiegészítem a hosszútávú tapasztalataimmal.

Dermedic Capilarte Hajnövekedést Serkentő Sampon

Dermedic Capilarte Hajnövekedést Serkentő Sampon
2024. január 26.

Gyógyszeres kezelés miatt a hajam nagyon hullott. Eredetileg sem túl sűrű a hajam, de a kezeléstől nagyon megritkult, a hallántéknál már a fejbőröm látszott. Ekkor kezdtem el használni ezt a sampont és a szérumot. A hajhullásom kb. 2 hónap után megállt, sőt rengeteg babahaj kezdett el nőni. Nagyon elégedett vagyok a hatással. Sajnos nekem egyébként is száraz a hajam és valóban ez a sampon egy kicsit szárítja is, de mosás után egy hajpakolás orvosolja a problémát. Ennyi többletet megér az, hogy tökéletesen megjavult a hajam állapota.

Dermedic Cicatopy Gazdagon Tápláló Testápoló Krém

Dermedic Cicatopy Gazdagon Tápláló Testápoló Krém
2024. január 26.

Imádom ezt a krémet! Mindig tartok otthon, mert nemcsak kiszáradt bőrömet teszi azonnal rendbe, hanem a téli időszakban kisebesedett orrot is fantasztikusan ápolja.