Ingrid123

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling
2020. december 17.

Ez a termék számomra semmit nem ért, tulajdonképpen használhatatlan volt. Úgy éreztem mintha vízzel elkevert lisztet kennék az arcomra. Hatását sem éreztem/láttam semmit. Eleve nehéz használni, ha túl sok vizet teszel hozzá híg lesz, ha keveset, akkor csak csomósodik az arcodon. Még szerencse, hogy csak ajándék kiskiszerelés volt a krémhez, nagyon sajnáltam volna, ha pénzt adok érte.

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Age Specialist 55+ Éjszakai Krém
2020. október 13.

Még egy pár évvel alatta vagyok az 55+ -os korosztálynak, de ez a krém az én bőrömnek szuper. Nem annyira zsíros, inkább hidratál és valóban feszesít. Már a felvitelkor simábbnak érzem a bőrömet, reggelre pedig jóval kipihentebb az arcom. Be fogom szerezni a nappali változatát is, remélem hasonlóan jó lesz.

Isana Sanfte Olive Testtej

Isana Sanfte Olive Testtej
2020. október 13.

Annyira sűrű, hogy alig tudom elkenni, nagyon kellemetlen érzés kenni a bőrömön. Valóban hidratál, ha nagy nehezen beszívódik, ezért adtam 2 csillagot. Nekem az illata sem jön be, bár ez ízlés kérdése: én arra a finom krémillatra számítottam, de inkább olyan "állott" szaga van. Nem fogom elhasználni, maximum lábkrémnek éjszakára.