Ingrid123

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Revitalift Laser Night

L'Oreal Paris Revitalift Laser Night
2022. április 30.

Korábban is használtam már retinol tartalmú krémet, így tisztában voltam vele, hogy csak fokozatosan lehet elkezdeni a kenegetést. Sajnos nem találtam pontos információt a termék retinol tartalmáról, de nagyon magas lehet, mert még a fokozatosságra ügyelve is megjelent néhány hámló foltocska az arcomon. Nagyon fontos: szerintem ez a termék az érettebb bőr és a türelmes használók terméke, nálunk (szinte) csodát tehet. Mindenképpen rendszeres használat szükséges, de néhány hét után eltünnek a pici ráncok és a bőr sokkal tömörebbé, feszesebbé válik. Mindenképpen tartsd be a csomagoláson található útmutatót, főképpen, ha első találkozásod retinol tartalmú krémmel!

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre

Balea Aqua Hidratáló Fátyolmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre
2022. április 22.

Egy retinolos éjszakai krém miatt borzasztóan kiszáradt a bőröm, foltokban hámlások lettek az arcomon. Gondoltam egy próbát megér ez a maszk. Szuper választás volt! Este, lefekvéskor az ágyban tettem fel, és kb. fél órát még olvastam a maszkban. Utána a maradék krémet bemasszíroztam az arcomba, és reggelig úgy maradt. Valóban kicsit fura a szaga az alga miatt, és egy kicsit ragacsos, de mindez reggelre megszűnt: maradt a puha, sima, hidratált bőr. Ennyi pénzért ez egy csodaszer!

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Rizspeeling
2020. december 17.

Ez a termék számomra semmit nem ért, tulajdonképpen használhatatlan volt. Úgy éreztem mintha vízzel elkevert lisztet kennék az arcomra. Hatását sem éreztem/láttam semmit. Eleve nehéz használni, ha túl sok vizet teszel hozzá híg lesz, ha keveset, akkor csak csomósodik az arcodon. Még szerencse, hogy csak ajándék kiskiszerelés volt a krémhez, nagyon sajnáltam volna, ha pénzt adok érte.