Ingrido

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Bőrfeszesítő Ránctalanító Éjszakai Krém 45+

Nivea Bőrfeszesítő Ránctalanító Éjszakai Krém 45+
2020. április 14.

Az egyik legjobb Nivea arckrém. Teljesen elégedett vagyok vele: semmi irritáció, jó olajos, nem fullasztó, könnyen beszívódik, maximálisan táplál. Az illata a Nivea "friss" vonulatát követi, tehát nem a klasszikus illat, a krém színe vajsárga, ami nekem kicsit taszító, de elengedtem ezt a problémát az egyéb pozitív tapasztalatra tekintettel. Nekem ránctalanításra nincs igazán szükségem, a feszesítést tapasztalom, reggelre táplált, sima, fiatalos az arcom. Akkor lenne még tökéletesebb, ha tubusos lenne a kiszerelés vagy pumpás, de ez már csak plusz elvárás.

Schwarzkopf Palette Deluxe Metálszőkék

Schwarzkopf Palette Deluxe Metálszőkék
2019. december 28.

219 PLATINA GYÖNGYSZŐKE Nekem bejött. Kicsit rózsaszínes a végeredmény, de ezt is akartam. Nekem 6-os mélységű a hajam, és ez a festék leszívta egységes szép, friss 9-esre. Nincs mű hatása. Van hozzá egy festés utáni pakolás, és egy "színfrissítő" 3 hét utáni pakolás. Az utóbbi csodákat nem tesz. 3-4 hét után sárgul, sötétedik a tő, de szerintem ez természetes. Én elégedett vagyok.

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP
2019. november 18.

Jaj! Annyira jó volt az elején az a sok bors! Aztán túl sokáig maradt, de még vártam. Viszont egyre jobban előtört valami nagymamás. Először kiváncsian fegyeltem ezt a kavarodást, de sosem simult össze a két karakter, a végére a bors eltűnt, maradt a csipketeritős-óraketyegős-nyikorgóparkettás-látogatóban-a-nagyinál. Minden esetre én bírom az ötletet, és hogy egyátalán nem átlagos.