Ingrido

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP
2019. november 18.

Jaj! Annyira jó volt az elején az a sok bors! Aztán túl sokáig maradt, de még vártam. Viszont egyre jobban előtört valami nagymamás. Először kiváncsian fegyeltem ezt a kavarodást, de sosem simult össze a két karakter, a végére a bors eltűnt, maradt a csipketeritős-óraketyegős-nyikorgóparkettás-látogatóban-a-nagyinál. Minden esetre én bírom az ötletet, és hogy egyátalán nem átlagos.

Hermès Un Jardin Sur La Lagune EDT

Hermès Un Jardin Sur La Lagune EDT
2019. november 18.

Jaj, de jó ez! Időutazás! Fanyar, de nem citrusos, tényleg uniszex. Én nem szeretem a firfiasnak mondott frisseséget, de ez annyira rafinált, hogy élvezem, ha rajtam van. Szerintem a csomagolása összhangban van a tartalommal. Teljesen találomra próbáltam, enyém lett, örülök neki. Ez végre valami különleges.

Yves Rocher Szakértő Feszesség Szérum

Yves Rocher Szakértő Feszesség Szérum
2019. november 16.

Nagyon-nagyon jó. Az YR termékeket azért szeretem, mert nincs olyan, hogy rosszabb állapotba kerülne a bőröm. Főleg az YR anti-age global krém alá használom, kiválóan kiegészítik egymást. Huzamosabb használattal megfigyelhető a ránctalanító, feszesítő hatás, az egységes, szép bőrkép már rövid távon is megvalósul.