Ingrido

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Naturally Good Testápoló Tej Zabbal

Nivea Naturally Good Testápoló Tej Zabbal
2021. március 17.

Nekem a nivea testápolókból a sötétkék q10 firming volt a kedvencem, dehát az összetevők... Na, ez még abban is jó. Nagyon finom nivea illat, csak kicsit lágyabb, és tartós. Na, de hát ez csak a plusz. Sűrű, idő kell, míg beszívódik, az én bőrömnek megváltás. Egyből rugalmasabb, hidratáltabb. Ezt kerestem, nagyon örülök, hogy levettem a polcról. Kényes vagyok a testápolókra, egy kezemen meg tudom számolni azokat, amik bejöttek. Nem is szoktam váltogatni, hűséges vagyok, a termékek szoktak megszűnni. Ez nekem a legjobbak közé tartozik.

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion

Mixa Cica Repair Extra Rich Body Lotion
2021. március 17.

Update: De húzom a szám! Maradt a viszketés. Sőt. Sajnos nagyon gyenge. Egy flakont sem tudtam elhasználni, nekem nem hatol a bőröm mélyére, nem oltja a bőröm szomját, a karom, hátam teljesen kiszáradt a használata mellett. (Esetleg tőle?)

2021. január 28. Jó, hogy pumpás, jó, hogy tömény. Sajnos az illata is (mályvacukor?), de engem nem zavar. Volt már jobb testápolóm is, de nem húzom a szám, elmúlik a viszketés. 4*

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2021. március 14.

A sleeping cream-jét már régebb óta használom, kipróbálom ezt is. Az összetevők nem igazán tetszenek, de annyi krémmel befürödtem már, hogy bevállaltam. Két hete használom, és meg vagyok elégedve. Kellemesen hidratál, nem okoz pattanást. Valamiért mégsem az igazi. Mintha egy filmréteg lenne az arcomon. Egyébként cukoroldat színű, pudingos állagú, illatmentes krém, gyorsan beszívódik, a csomagolása gusztusos. Csak még nem győzött meg teljesen. De tiszta érzés, nem zsíros, nem fullasztó, és ez mindenképpen az előnyére szól. Megelőlegezek 4*-t.