Ingrido

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revolution Superdewy Liquid Blush

Revolution Superdewy Liquid Blush
2024. május 26.

Teljesen jó. Erősen pigmentált, rétegezhető, tartós. A színe nagyon kellemes, szebb, mint ahogy a boltban kinézett. elégedett vagyok.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2024. március 29.

UPDATE Még mindig meg vagyok elégedve. Végigolvasgattam az itteni véleményeket: rengeteg szempont (amik nekem eszembe sem jutottak), pozitív, negatív értékelés, rengeteg más termékkel való kimerítő összehasonlítás... Ekkor nekem felrémlett hány és hány terméket próbáltam már ki, és neki nem vágnék újra. Ez a termék megbízható: a közepes fedést mindig hozza, nem ül a ráncokba, nem fényesedik át, lélegzik a bőröm mellette, évek utáni használat miatt sem veszett össze a bőrömmel, a színe pedig tökéletes (az új számozás szerinti 345N és 235N különböző arányú kevergetése az évszaknak megfelelően), arckrémmel összekeverve is simán fel tudom vinni. Olyan jó, hogy van!

2021. 06. 03. Az első drága alapozó nálam. Ráadásul rögtön kettőt vettem belőle, mert az elsőre választott szín túl sötét lett (045 Sable beige). Itt jegyzem meg, hogy nagyon oxidálódik, világosabbat kell választani. Szóval a másik színnel (025 beige lin) keverem, így viszont annyira pontosan az én bőrszínem, mint még soha semmilyen alapozó. Nagyon könnyű, nagyon kellemes viselni. Közben pedig tényleg atomra fed. Nekem selymes egész nap, nem fényesedik át, bár kopik, de azt is szépen. Az illata mellbevágós. Nem bántja a bőröm, sőt, szép a bőrképem a használata mellett. Vártam, hogy a száraz bőrrészekbe beleül, húzódik majd a bőröm a rendszeres használat mellett, de semmi. "Hulla bőröm" sincs lemosás után, tehát nem teszi tönkre a bőröm. Összefoglalva én nagyon élvezem ezt a terméket. Még sosem volt magas fedés mellett ennyire kíméletes alapozóm. A színskála lenyűgöző, kár, hogy nem találtam hozzá leírást, csak nők arcképe alapján lőjjem be a hasonlóságot, az üzletekben meg üzletre válogatja, hogy milyen a kínálat. Egyszerűbb lett volna, ha ismertem volna a színkódokat (mint pl a hajfestékek számozásánál), és akkor nem kellett volna két körben vásárolnom...

Dolce & Gabbana Devotion

Dolce & Gabbana Devotion
2024. március 15.

Nekem tetszik. Erősen egyértelműen édes illat, mindenféle trükk nélkül, de valami trükk mégis lehet benne, mert nem válik zavaróvá, unalmassá, és tartós is. Az üvege szép, de nekem nem passzol az illathoz, vagy én értem félre a koncepciót. Én ezt most szeretem.