Best of Beauty 2019

ingyombingyom

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2017. október 14.

Csak a hajvégekre rakom száraz hajra. Kiváló! Finom illata tartós és a hajam sem lebeg. Szép fény ad a hajnak.
Remek , praktikus darab !

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20
2017. október 14.

Nem szeretem. Pedig ha valakinek , akkor nekem szükségem van bőrápolásra. Nehezen szívódik , pedig lehelletnyit nyomok belőle . Még órákkal később is érzem , hogy ott van. Nem fed egyáltalán , sajnos nekem már az is kell a pigmentált bőrömre. Hosszútávon sem éreztem semmilyen hatását.
Fiatalabb bőrön biztos jobban mutat.

Franck Provost Oil 3 In 1 Oleo Supréme

Franck Provost Oil 3 In 1 Oleo Supréme
2017. augusztus 27.

Az Amla hajolaját kerestem a DM-ben de nem találtam . Helyette vettem ezt. Eredetileg rendkívűl dús de száraz , hosszú szétálló repülő ősasszonyos hajam van , ezt szerettem volna megszelidíteni.
Ezt az olajat lehet hajvégekre is kenni , ez esetben nem kell lemosni. Lehet hajpakolásként is használmi, akkor 10 perc után le kell mosni.
Biztosra mentem: egy egész éjszakára kentem fel majd a harmadát az üvegnek. ( Ebből a szempontból a nyomókás végű kupaknál hasznosabb lenne a hagyományos üvegcsevég, mert mire kinyomtam a harmadát az üvegnek görcsöt kaptak az ujjaim) . Reggel lemostam , hagyományos úton szárítottam. Rendkívűl puha, selymes, finom illatú , lágy esésű haj lett az eredmény , ami még a 4. -5. napon is érezhető volt. Megmaradt a jó tartása a hajamnak , nem nehezült el. Rendkívűl elégedett vagyok !
Az ára dölyfös , mert így számolva egy üveg 3 hajmosásra elég. Valószínűleg nem veszem újra, az Amlát fogom egy kicsit feljavítani.
Csodaszer !
Update : Az Amlát is kipróbáltam ( felturbóztam jojobaolajjal és avokádóolajjal ) de nem jobb ennél.

2 ÖSSZETEVŐ