ingyombingyom

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

PomPom Valódi Nőiesség Sheavajas Habkrém

PomPom Valódi Nőiesség Sheavajas Habkrém
2020. július 17.

Nem szeretem. Elképesztően pacsuliszaga van , amit felkenve az orromat is izgatja. A kellemetlen szag szerencsére nem tartós. Nehezen szívódik. Mindegy, milyen bőrbe kenem. Ez a kellemetlen sheavajas összetevő vékony réteget hagy. Pár használat után elkezdtem vakarózni. Nem büntetek mást, hogy továbbadom. Kuka !

Manna Luxus Arcelixír

Manna Luxus Arcelixír
2020. június 7.

Erőtelhes illatuk miatt nem kedvelem a Manna termékeket . Ez az olaj viszont nekem bejött.
Fűszeres illat , állagához képest még az én öregedő bőröm is beszippantja egy éjszaka alatt. Szépen tölt , kisímít . Enyhe bőrpír azonban keletkezik a felvitel után és az ára is húzós . Nem veszem újra.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2020. június 5.

Már a második dobozzal használom , nagyon szeretem. Úgy gondolom , azokon feltűnő a változás, akiknek van mit eltűntetni így 50 felé.
Reggel- este nyomok egy picit a szérumok felé . Nem teljesen nyomom a pumpát , mert egyébként annyit kinyom , soha nem szívódik fel. Próbáltam szérum nélkül , akkor is nehezen szívódik.
Nos, reggel megcsinálom a napi rutint, smikelni az autóban szoktam. Akkorra már lehet. Kb. 2 héttel a használat után vettem észre a visszapillantó tükörben , mintha tompulna a mérgesráncom. Később a többi ránc is finomodott. Nem csoda ez a krém , de biztosan tud valamit.
Az első krémtartót a végén szét is szedtem , mert smucig vagyok és biztosra vettem, lennie kell még krémnek a dobozban. Kíváncsi voltam arra is, hogy fér el egy 30 ml- es tartalmú krém egy ekkora tartóban. Sejtettem, a fehérre festett üveg , a rafinált adagolófej nem véletlen ! :-D Mindegy . A krém jó , többet nyújtott, mint vártam tőle. Aranyos csomagolás.

2 ÖSSZETEVŐ