ingyombingyom

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Zenna Aranygél +

Zenna Aranygél +
2019. december 21.

Szeretem. Egyszerű és nagyszerű. Esti rutinomban használom , gyorsan szívódik ( ami nálam nagy szó ) , reggelre puha , kisímult bőr az eredmény. Óvatosan a flakon nyomkodással , mert egy puffra olyan sebességgel lő ki a szérum, hogy visszacsapódik a tenyeremből.
Újravevős !

Zenna Sampon

Zenna Sampon
2019. december 8.

A leírás alapján a shikakai por növényi sampon , tisztítja a hajat , karbantartja a fejbőrt és csökkenti a korpásodást. Az amla por táplálja a fejbőrt és a hajat, serkenti a növekedést, dússágot kölcsönöz, ellenőrzés alatt tartja a korai őszülést. A reetha ( mosódió ) héja eltávolítja a szennyeződéseket . A neemnek baktérium, vírus, gombaölő hatása van , serkenti a fejbőr vérkeringését .

Ki kellett próbálnom! Egy ilyen tégely 100 ml port tartalmaz , normális esetben ez 5 fejmosásra elegendő. Nekem hosszú hajam van , egy dobozka 2 mosásra futotta. Összesen 4x alkalommal használtam.
Előszöris össze kellett barátkoznom e sampon por jellegével , ami azért volt kellemetlen , mert amit leveszi az ember lànya a tetőt rögvest felporzik és megcsapja az orrát a sampon kellemetlen szaga. Kiméregettem az adagokat , meleg víz , kihűl vár ....egy pocsolyajellegű paszta lett belőle és már akkor éreztem , én ezt nem igazán akarom a hajamra kenni. Nedves hajra kenve ragad, egyáltalán nem habzik . Hozzátapad az ember ujjaihoz a saját haja és szinte nyiszog alatta. 5 perc után örömmel mostam le . A sárgásfekete, tömény , kellemetlen szagú szörnyedvény ömlött a hajamból.
A biztonság kedvéért utánadobtam balzsamját , nekem itt ne nyiszogjon a hajam , hamár ennyit szenvedtem vele !
Az eredmény átlagos samponénak felelt meg. Kètségkívűl ad egy mélybarna sticket a barna hajszínnek és megnyugtatott az érzés , hogy vegyszermentesen mostam hajat de mindez nem tompítja a sok pepecselés és nyiszogás munkáját , a sampon kellemetlen szagát.
A leírás szerint úgyis lehet használni, hogy közvetlenül a meleg, nedves hajra rakom a port és beledörzsölöm . A maradék port beledörzsölöm ( sajnálom kidobni ) és ha megszeretem , visszajövök updatelni.
Kegyelem 3 csillag.

Update : megpróbáltam nedves hajra szórni , de ez nekem nem működik. Nem habzik , nehéz kimosni a port.
Viszketett a fejbőröm utána. Nem kedveltem meg.

Zenna Arckrém Bőrfeszesítő Arckrém Shea Vaj és Argán Olaj

Zenna Arckrém Bőrfeszesítő Arckrém Shea Vaj és Argán Olaj
2019. november 16.

A shea vaj és az argánolaj miatt próbáltam ki. Komolyan kell venni a flakonon lévő kis mennyiséget , mert nagyobb adagnál nem szívódik be a szerum és réteget képez. Könnyű kis krémecske natúr illattal.
Esti rutinomba raktam be többek közt a hámlasztója után ( közeleg a tél ) de nem hozza azt a hűdejócucc hatást. Ráadásul hajlamos vagyok többet pumpálni a kelleténél és így nehezen szívódik.

2 ÖSSZETEVŐ