inimini

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF50

Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF50
2022. május 14.

Nagyon bevált ez a fényvédő, pedig az elején én is féltem a benne lévő parfümtől. Hál az égnek nem csípi se a szemem se a bőröm. Ahogy írták a többiek, kicsit fénylő finish-e van, ami februárban (amikor elkezdtem használni) nem zavart, de így nyár közeledtével muszáj már lepúdereznem. De összességében nagyon jó krém.

Hawaiian Tropic Aloha Care Protective Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Aloha Care Protective Lotion SPF30
2022. május 14.

Nagyon meglepődtem, hogy senki nem véleményezte még ezt a krémet! Szerintem kifejezetten jó. Tényleg matt bőrt eredményez, nem égek le “alatta”, újrahasznosított ugye a csomagolása (plusz10000 csillag érte) és a tipikus finom illata van. Nem értem miért használnak még mindig az emberek állatokon tesztelt naptejet, amikor itt van Ő

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2022. április 15.

Ha jól számolom a héten fog elfogyni az üvegem. Nagyjából fél éven keresztül használtam naponta, másnaponta. Többen írták előttem, hogy ragacsos érzetet hagyott a bőrükön. Nem kioktatólag mondom, de ha egy szérumnál ilyet tapasztalok, akkor mindig (főleg ha hialuronsav - HA - van benne) aláfújok egy "adag" arcpermetet és főlé jöhet 1-2 csepp szérum eloszlatva. Ha mindezt beszívta a bőröm, akkor pedig egy hidratálóval "lezárom" az egészet. Szóval nekem így alkalmazva nagyon kellemes volt a használata. Mivel látványos javulást nem vettem észre a kezdődő ráncaimon ezért inkább csak reménykedem benne, hogy jót tett nekik a matrixyl. Egyelőre nem veszem újra, lehet, hogy majd ha idősebb leszek nagyobb hasznát veszem.