inimini

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2019. december 23.

Egész jó kis fürdőkrém. Nekem a száraz, érzékeny bőrömre "írta" fel a bőrgyógyász tavaly télen és nagyon szépen segített a helyreállításban. Nagy problémám az, hogy gyorsan fogy és viszonylag drága. Sokkal olcsóbb készítmények is vannak amik ugyanilyen jól beválhatnak az ekcémás-száraz-szeborreás bőrre.

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém
2019. október 25.

Ajándékba kaptam, de hálistennek tökéletesen eltalálták a bőrtípusomat. Nagyon szeretem ezt a hidratálót, télen-nyáron bármikor. Normál típusú a bőröm, úgyhogy én csak hámlasztás/radírozás után szoktam használni, heti 2-3x. (Akinek szárazabb vagy zsírosabb az arca, annak lehet hogy másik krém válik majd be) De nekem ez A Hidratáló!

Ariana Grande Moonlight EDP

Ariana Grande Moonlight EDP
2019. október 25.

Nem vakvásárlás volt, hanem hetek illatolása kellettek hozzá, hogy rászánjam magam a megvételére. De nagyon jól tettem! Az elején a szilva fanyarságával és a mályvacukor édességével nyit, aztán a bazsarózsa-feketeribiszke-vanília-szantálfa négyessel zár. Számomra nagyon finom az illata, édeskés egy leheletnyi savanykás cseppel fűszerezve (a vőlegényem szavaival citromos sajttorta). A hatósugara nem ordít, kb fél karnyújtásnyi. A tartóssága eddig 6-8 óra volt, kíváncsi vagyok, hogy hidegebb és melegebb időben hogyan fog működni rajtam :)