innafiz

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2021. március 4.

Imádom! Fényvédőnek vettem meg először, nagyjából egy éve, amikor beleástam magam az okos bőrápolásba, de BB krém helyett is tökéletes.
Önmagában hidratálónak kevés, pedig nekem nem száraz a bőröm. Kell alá hidratáló, de dármit alá lehet kenni. Én általában C-vitamin szérummal kezdek, aztán TO Buffet, és erre rá még egy zselés hidratáló, és végül már sminkként ez a krém. Még a kicsit ragacsosabb szérumokon is szépen terül, és előtte mindig azt érzem, hogy lehet, hogy túltoltam az előző rétegeket, de felkenem ezt és olyan szép egységes utána a kép, és nem vastag, nem sok. És tényleg matt. Hajlamos fényleni a bőröm (bár mióta okosan ápolom nem is zsírosodik már annyira), de ezzel egész nap kihúzza. Nem csinál pattikat. Először kicsit rózsaszínes, és úgy tűnhet, mintha nem passzolna a bőrszínhez, de tök jól beleolvad idővel, ez látszik egyébként a tubuson is, ahol kicsit kifolyik, besárgul.
Nekem tökéletes, és egy év alatt a második tubus sem ürült még ki, pedig nem sajnálom és nyáron újra is szoktam kenni néha.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2018. november 1.

A "kísérletmentesítés" projektem eredménye, a L'Oréal halvány lila kupakos olaja helyett. Hosszú göndör/hullámos hajam van, ebből sokkal több kell, hogy ki tudjam fésülni, és nem érzem teljesen elégnek. Én nem csak a végére teszek, hanem a teljes hosszra, csak a tövét hagyom ki, nem vettem észre, hogy zsírosítana. A színe sárga, és ha épp többet teszek, a világosabb szőke tincseket kicsit sárgítja. Az illata nekem túl édes. Hajhab + száradás után puha a hajam.

Balea Color & Care Hajhab, Festett, Színezett Hajra

Balea Color & Care Hajhab, Festett, Színezett Hajra
2018. november 1.

Göndör/hullámos hajam van, a Taft piros és fekete változata jött csak be rá eddig, de szerettem volna azt is kísérlet mentesre cserélni. Kicsit sok jön a legkisebb nyomára is, de nem baj, mert még nem sikerült annyira sokat tenni a hajamra, hogy bekeményedjen tőle. Szépen egybe fogja a tincseket, de nem lesz kemény, pár nap múlva pedig nem száraz a vége, hanem puha. Eddig szuper! 😊