InternationalTraveller

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. október 27.

Reggeli és esti rutinom része, kivéve amikor a BHA hámlasztót használom. Néha bizsergő érzésem van használatakor, de nem vészes és az eredmény kárpótol. Egyenletesebb az arcbőröm és nem száraz tőle. A többi TO termékkel együtt csodát műveltek az arcommal. Kisimult, letisztult lett az arcom. Már többet is elhasználtam és újravevős!

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2019. október 27.

A többi TO termékkel ellentétben ez csalódás volt. Reggeli és esti rutinban használom. Nem tetszik a ragacsos, olajos, viaszos állaga. A sminket nem távolítja el rendesen és szembe kerülve őrülten csíp. Elhasználom, mert megvettem, de biztos nem fogom újravenni. Csalódás nagyon!

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. október 27.

Szuper termék. Az esti rutinom részeként használom a többi TO termékkel együtt. 35 évesen a finom ráncom halványítására vettem és mert javasolt valamilyen retinolos termék használata. Kicsit félve kentem fel, mert több oldalon kommentelték, hogy égethet. Semmilyen kellemetlenséget nem éreztem a használatakor. Kicsit olajos a használata, de nem vészes. Már újravettem és még fogom is, mert a többi TO-val együtt csodát művelt az arcommal. Sokkal puhább, kisimultabb az arcom megjelenése.