InvincibleRodent

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manhattan Pro Shine Gyorsan Száradó Alap- és Fedőlakk

Manhattan Pro Shine Gyorsan Száradó Alap- és Fedőlakk
2014. május 21.

Régóta szemeztem vele, mielőtt megvettem, és még csak kb. harmadszorra használom, de meglepően jó minőségű termék. Még az a lakk is, ami azelőtt alig két napig bírta, az is simán kibírja vele a hetet. Nagyon meglepett.

Maybelline Watershine Rúzs

Maybelline Watershine Rúzs
2014. május 21.

Lehet, hogy felszínesnek fogok hangzani (sőt, biztos), de ez a csomagolás nagyon nem tetszik. A 140-es számú, "Juicy Bubblegum" névre hallgató példányt vettem meg mert már régóta vágytam egy sötétrózsaszín rúzsra, és általában jobban szeretem azokat, amik annyira nagyon nem fednek- na, az én céljaimra tökéletes. Kicsit csalódtam benne, mert a hatás nem volt annyira szép és sima mint vártam (kis hordást igényel, mielőtt igazán szépen mutatna, frissen annyira nem hű de gyönyörű), de mindent egybevetve sikerült végül kibékülnöm vele és beleszeretnem (a kissé taszító külseje ellenére).

Megjegyzem a tartósságával egyáltalán semmi problémám. Miután kipróbáltam a csuklómon az üzletben, még másnap is látszott a nyoma, pedig rendesen fürödtem...

Oriflame Pure Nature Arctisztító Pacsulival és Ilang-Ilanggal

Oriflame Pure Nature Arctisztító Pacsulival és Ilang-Ilanggal
2014. május 21.

Ajándékcsomagban kaptam, mert a hölgy szerint "tökéletes a szűk pórusú bőrömhöz".... nos, lópikulát. Csak itthon, elszontyolodva vettem észre, hogy szára bőrre való, de mindenesetre kipróbáltam... az illata nagyon kellemes, és érzésre sem szörnyű, de igazából semmi extra. Azt megmondom, hogy az én arcommal nem csinált igazából semmit... igaz még csak egy hétig használtam, de nem lett belőle szerelem, és rövid úton visszavándoroltam a régi arclemosómhoz. Ezt rossz jelnek tartom, de mivel másnak simán bejöhet (és ajándék lónak ne nézd a fogát), megkapja a négy csillagot.