ipszilonze

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Hyaluron Triple Szérum

Isana Hyaluron Triple Szérum
2022. január 2.

Sajnos ahogy érettebb lett az arcbőröm, egyre szárazabb, azért kezdtem érdeklődni a hialuronos arcápolók iránt. Gondoltam első körben egy olcsóbb belépőt szerzek be, ezért erre esett a választás.
Már lassan kivégzem az első üveget, és hála istennek nem csalódtam.
Esténként használom arctisztítás után, plusz hidratálókrémmel, és a bőröm még sosem volt hálásabb :)
Szerintem száraz bőrre csodaszer, és bár még ki szeretnék próbálni hasonló termékeket, szinte biztos vagyok benne, hogy ezt még újra fogom venni.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2021. augusztus 15.

Nagyon hamar, és nagyon intenzíven égtem le, amin hihetetlenül gyorsan, egyetlen nap alatt segített. Azóta használom borotválkozás után is, és teljesen elégedett vagyok vele.
Persze örülnék, ha nem MLM-es értékesítés lenne, és meg lehetne venni simán drogériában, de tényleg jó termék.

NYX Total Control Drop Primer

NYX Total Control Drop Primer
2020. március 27.

Hát, őszintén jobbra számítottam. A mennyiség ennyi pénzért rendkívül kevés, és az egész olyan "meh"-kategória. Tény, hogy szebb vele az alapozó, de nagyon tartósnak nem mondanám, egy egyszerű drogériás Catrice vagy Essence primerrel tartósabb eredményt értem el. El fogom használni, mert tényleg nem rossz, de újravenni nem fogom, az biztos.