ipszilonze

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Care Aloe Vera és Uborka Lehúzható Arcmaszk

Avon Care Aloe Vera és Uborka Lehúzható Arcmaszk
2019. október 12.

Nagyon jó ez a maszk! Hűsítő, nyugtató, a bőröm puha és szép tőle. Lehet hogy placebo, de mintha a pattanások is halványodnának tőle.
Lehúzni is könnyű, nem tépi az ember arcát, és az illata is finom. Eddig csillagos ötös.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2019. szeptember 23.

Maga az elgondolás tetszik, hogy saját ízlés szerinti palettát alakíthatok ki, és nem lesznek olyan színek, amelyek csak porosodnak, míg a többit használom.
Négy színt vettem, a 13-as (snowflake) egy enyhén csillogó fehér, ami a tetején csillog, de amint lekopik a csillogó réteg, olyan, mint egy gyenge púder, egyáltalán nem pigmentált. A második a 09 (chilli vanilli), ami egy világos, matt vaníliás árnyalat, szintén nulla fedőképességgel.
A harmadik egy matt vöröses barna, a 07 (mauvie-time!), ez legalább nyomokban tartalmaz színt, de az is foltosan fog, és hiperkönnyen maszatolódik.
A negyedik, a 10-es számú (my kind of brown) az egyetlen, ami bár szintén alulpigmentált, de rendszeresen használom, de azt is csak szemöldökre, mert színében passzol. Kár értük amúgy, mert masszív a csomagolás, és nagyon jó is lehetne, de ez így marhára nem éri meg...

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2019. szeptember 23.

Kezdetben viszolyogtam a keféjétől, inkább az ONE-széria kialakítását kedvelem, de be kell látni, hogy tényleg fantasztikus ez a spirál, úgy ahogy van. Szétválaszt, pigmentált, tartós, és egy vagyonba sem kerül.
Legfeljebb a csomagolása, ami szerintem kicsit gagyi, huzamosabb használat után az arany felület kissé kopik.