ipszilonze

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Total Control Drop Primer

NYX Total Control Drop Primer
2020. március 27.

Hát, őszintén jobbra számítottam. A mennyiség ennyi pénzért rendkívül kevés, és az egész olyan "meh"-kategória. Tény, hogy szebb vele az alapozó, de nagyon tartósnak nem mondanám, egy egyszerű drogériás Catrice vagy Essence primerrel tartósabb eredményt értem el. El fogom használni, mert tényleg nem rossz, de újravenni nem fogom, az biztos.

RdeL Young Eyebrow Pomade

RdeL Young Eyebrow Pomade
2020. március 27.

A sötétebb árnyalatot vettem meg, és tökéletes. Végre nem egy vöröses-pirosas barna. Nekem még a hozzá járó ecset is bejön, mondjuk azt inkább akkor használom, ha utazásnál viszem magammal. Arra kíváncsi leszek, mikor kezd el beszáradni, egyelőre viszont teljesen elégedett vagyok.

Revolution Maxi Reloaded Palette

Revolution Maxi Reloaded Palette
2020. március 27.

Ez a paletta elképesztően jó! Nem porzik, pigmentált, és tartós. Nekem a barnás-vöröses paletta van meg, és külön öröm, hogy minden egyes szín használható a nagy választék ellenére is.
Tartalmaz matt, fényes és kisebb-nagyobb csillámos festéket is, úgyhogy szinte minden alkalomra tökéletes.
A mérete miatt valóban nem túl mobilis, de ettől eltekintve semmilyen negatívumot nem tudnék felhozni.