Irina

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. szeptember 13.

Lehúztam vele ezt a nyarat, és meg vagyok elégedve. Tényleg szárít egy kicsit, de enyhe hámlasztás mellett ez engem nem zavart, nem húzódott tőle a bőröm. Többnek érzem, mint egy szimpla fényvédő, a benne lévő rengeteg hatóanyag valószínűleg tényleg hat :)

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre

Synergen Hidratáló Krém Problémás Bőrre
2014. március 24.

Már egy pár hónapja megvan ez a krém. Először úgy használtam, ahogy írta, napi kétszer, de pár hét múlva túlhámlasztotta az arcomat. Azóta akkor használom, amikor amúgy is hámlasztani kellene, ilyenkor éjszakára felkenem, és reggelre teljesen jól letisztítja a bőrömet. Nem csodaszer, de az évek óta egyre jobban zsírosodó bőrömön hosszú távon is visszafogta a faggyútermelést. Szóval akkor sem zsírosodik már annyira, amikor nem használom hetekig. 700 Ft körül volt, szerintem simán megéri. Ja, és a begyulladt pattanásokat is lehúzza.

Clarins Younger Longer Balm

Clarins Younger Longer Balm
2012. július 10.

Ez a krém tényleg nagyon jó, az én problémás bőrömön a hatása drámai. A szarusodás megszűnt, a faggyútermelés mérséklődött és néhány nap után valóban sokkal teltebb és egészségesebb a bőröm. Csak az ára miatt 4 csillag.

Update: Már használom vagy egy hónapja, hol minden este, hol 2-3 naponta. Összefoglalva a benyomásomat: igen - egészségesebb lesz tőle az ember lányának bőre. Nagyon jó!

1 ÖSSZETEVŐ

Phragmites Communis Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen