IrisAnn

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2022. július 13.

Sokszor gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e vagy se; végül az esküvőmön volt szerencsé(tlensége)m kipróbálni. A sminkesem rakta fel természetesen, MAC primerrel, MAC fixálóval (a púderre nem emlékszem). Sajnos nagyon hamar átfénylett, a könnyen kiválóan oldotta, a pórusaimból távozó faggyú pontszerűen átitatta (úgy néztem ki kb. mint egy sűrű foltos dalmata)… többször is meg kellett igazítani emiatt az esküvő alatt. A próbasmink során nem volt vele semmi bajom, bár tény, hogy akkor kevésbé volt kánikula és nyilván kevésbé is izgultam, de hatalmas nagy csalódás volt. Az összes ráncomba is beleült, foltosan kopott rólam sajnos, és amihez/akihez hozzáértem, nyomot hagytam rajta. :( Szerettem volna szeretni, de sajnos nagyot csalódtam ebben a termékben.

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2022. július 13.

Csupa jót hallottam erről a kencéről, így hát beadtam a derekam. A szokásos rutinom végére raktam, de iszonyatosan elkezdte kiszárítani a bőröm, a szemem és a szám környékén kihozta az ekcémámat is. Kicsit kukacosodott az LRP effaclar duo + hidratálóval, de könnyen le tudtam seperni az arcomról… próbáltam kevesebbet használni belőle, mint amennyi elvileg kellene, de sajnos így is ez lett a végeredmény. Összesen 3x próbáltam 2-3 napig használni, más-más körülmények között (télen-tavasszal, eltérő mennyiségben, más szérum, hidratáló stb. után), de mindháromszor ekcémás lettem… Az érzékeny bőrűek vigyázzanak vele, sajnos nekem nagyon nagy csalódás volt.

Baba Aloe Verás Frissítő Testápoló

Baba Aloe Verás Frissítő Testápoló
2022. július 13.

Isteni finom illata és tök jó állaga van ennek a testápolónak. Egy barátnőmnél használtam, utána rögtön megvettem magamnak is. Az első trimeszterben vagyok és (gondolom emiatt) folyton nagyon kiszárad a bőröm (pedig alapjában véve zsíros), minden nap használom és csak úgy beissza a bőröm. Utána órákkal később is érzem a finom illatát, ami szerintem édes, kicsit dinnyére hajazó. Nekem nagyon bejön, szívesen használom bármelyik napszakban. :) Nekem nem hagyott zsíros, ragacsos érzetet sem és brutál gyorsan beszívta a bőröm, pedig kentem rá bőségesen. :)