IrisAnn

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. július 15.

2 hétre elegendő mennyiséget tartalmaz a csomag, olyan nagy mennyiség van egy-egy ampullában. Egyszerűen imádtam. Még a megjelenése után szereztem be egyből, a száraz részeket az arcomon teljesen eltűntette, azóta se jöttek vissza. Csak önmagában használtam a bevett rutinom részeként.
Kisimította, felfrissítette az arcomat. A vízhiányos, száraz részeket teljesen rendbe hozta. Segített a zsírosodást is mérsékelni, azaz helyre rakta a bőröm háztartását úgy tűnik. Azóta is (lassan 1 hónap elteltével) látszik a hatása, nem jöttek vissza a problémáim. Én nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Ragacsos érzést hagy maga után, de pár perc elteltével azért szépen beszívta a bőröm. A piros, irritált területeket megnyugtatta, a fáradt, fakó részeken pedig kifejezetten üdítő volt: teljesen felfrissített.

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum

La Roche-Posay B5 Hyalu B5 Szérum
2021. július 15.

Először csak az ampullákat próbáltam, de most megtaláltam ennek az 50 ml-es kiszerelését potom árért (ahhoz képest, amennyibe kerül), úgyhogy beruháztam rá. Nagyon jól is tettem. Az ampullákhoz hasonlóan kisimítja a bőröm, egységesíti az összképet. A pár darab akném gyógyulását is felgyorsította. A korábbi pattanások utáni pirosas-barnás nyomokat is segített eltűntetni. Frissnek, üdének érzem az arcomat tőle. Hamar beszívódik, bár felkenés után picit ragacsos, de ez rögvest elmúlik. Nem bántja az érzékeny bőrömet sem. Sajnálom a parfümöt benne, de egyébként jó illata van, engem a naptejre emlékeztet. Utána a hidratálómmal (LRP Effaclar Duo+) sem veszik össze. Összességében hatalmas nagy öt csillag, imádom. Főleg azt a friss, kellemes érzést, amit hagy maga után. <3

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2021. július 15.

Nekem a fogorvos ajánlotta ezt a fogkefét, rögtön ki is próbáltam és nagyon tetszik. Eddig elektromos fogkefét használtam, nagyjából hasonló tisztaságúak lesznek a fogaim tőle, de ez nem sérti fel az ínyem. Nagyon elégedett vagyok vele.