IrisAnn

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Rapid Reviver Mélytápláló Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Rapid Reviver Mélytápláló Hajbalzsam
2019. szeptember 28.

Az alapból vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajammal nem művelt semmi nagy extra dolgot, de nem is ártott neki. Összességében jó kis cucc, puha, fényes lett a hajam, úgyhogy könnyen lehet, hogy újra is veszem, de még megpróbálom megkeresni az igazit. :)

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2019. június 23.

Egynek jó. Eleinte nem igazán történt változás, annyira most sem. Talán azt elmondhatom, hogy néha, úgy a doboz felénél járva valóban csökkentette a zsírosságot, és tény, hogy a hajszálak végét pedig nem szárította ki. Azért összességében valahogy csúnyább lett a hajam összképe a hajmosás után, azonban mégis tisztábbnak, frissebbnek érzem, a korpát is viszi, csak sajnos nem tartósan. Az árát nem éri meg, de aki nem talál jobb megoldást, mint ahogyan én sem, annak azért javaslom kipróbálásra vagy akár tartós használatra is.
Nekem habzott, nem is kellett sokat használnom belőle, elég sokáig elég volt egy doboz. Az illata először furcsa volt, de nem kellemetlen, és nagyon hamar hozzá is szoktam, ahogy a környezetem is, úgyhogy azt sem tudnám leszólni, ha akarnám sem. Összegezve azért jó kis cucc, de sajnos nem a legjobb, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Fa Hawaii Love Tusfürdő

Fa Hawaii Love Tusfürdő
2019. június 23.

Nagyon imádom, ez a kedvenc tusfürdőm. Isteni az illata, kellemes, nem túl tömény, nem túl édes. A szokásos Fa tusfürdő minőségű, nem szárít, nem ragad, jól tisztít, tökéletesen megéri az árát. Egy kicsit jobb szerintem, mint a dinnyés verzió, ő a csúcsok csúcsa nekem. Télen-nyárom ezt használom. 😊